Domagoj Antolić - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

50. ligowy mecz Antolicia w Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W spotkaniu z Górnikiem swój jubileuszowy występ dla Legii zanotował Domagoj Antolić. Chorwat tego dnia zagrał dla stołecznego zespołu po raz 50 w Ekstraklasie. 29-latek dotychczas strzelił w nich jednego gola. Przeciwko Górnikowi Antolić grał przez 58 minut, kiedy zmienił go Walerian Gwilia. Pomocnik ostatnio prezentuje dobrą i równą formę, dzięki czemu jest silnym punktem środka pola drużyny.

Łącznie Antolić ma na koncie 64 mecze dla Legii. Jego statystyki sprawdzicie tutaj.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Prazanin - 12.11.2019 / 13:42, *.play-internet.pl

Nie jestem fanem talentu Antolica......ale ostatnio po prostu mu wychodzi :)...oby tak dalej

odpowiedz
Elquatro - 11.11.2019 / 17:06, *.chello.pl

Może Agra też by odpalil po 50?

odpowiedz
Luczysko - 11.11.2019 / 14:39, *.play-internet.pl

Furman powinien wrócić. Antolic powinien być pogoniony.

odpowiedz
Kaktus - 11.11.2019 / 13:14, *.tpnet.pl

Jakiś czas temu skresliłem Antolicia.
Teraz z radością mogę przyznać, że się pomyliłem :)

odpowiedz
Wolfik - 11.11.2019 / 20:30, *.mm.pl

@Kaktus: I znowu wypada mi się podpisać obiema rękami pod postem Kolegi :).

odpowiedz
Szybus - 11.11.2019 / 12:20, *.tpnet.pl

Środek pola w Legii powinien być następujący:

GOL - FURMAN!!

a nie Antolić - Martins!

odpowiedz
eLO - 11.11.2019 / 14:36, *.chello.pl

@Szybus: Co ty piszesz!!!

Środek pola Iwański - Giza

odpowiedz
Kaktus - 11.11.2019 / 14:50, *.tpnet.pl

@eLO:
Ja bym postawił na Leszka Pisza...

odpowiedz
Danielo - 12.11.2019 / 04:44, *.myvzw.com

@Kaktus: a ha ha Gierejrowskiego

odpowiedz
Adam - 11.11.2019 / 12:00, *.vectranet.pl

Jeden z najsłabszych zawodników Legii, mistrz podania do najbliższego zawodnika.

odpowiedz
Andrzej - 11.11.2019 / 12:05, *.orange.pl

@Adam:
Najlepszy obecnie pomocnik Legii ze zdecydowanie najrówniejszą formę. Jeśli to według Ciebie mistrz podania do najbliższego zawodnika to może po prostu nie widziałeś żadnego meczu Legii w tym sezonie? Pozdro

odpowiedz
Matigol - 11.11.2019 / 11:32, *.inetia.pl

Również nie sądziłem że to powiem ale uważam że Antola zmienił się na zdecydowany plus. Kiedyś grający głównie na alibi, do boku, do tyłu, do najbliższego partnera a dziś harujący na całej szerokości i długości boiska. Nie zapominajcie też o jednym, ważnym fakcie - każdy gra lepiej mając wokoło LEPIEJ GRAJĄCYCH partnerów. Wyższa forma całego zespołu jako grupy powoduje że jednostki które kiedyś były słabsze stają się lepsze. Domagoj wykonuje (jak to dobrze ujął Vuko) kawał czarnej roboty która nie jest często dostrzegana bo tacy grajkowie nie są efektowni. Ale są za to efektywni. Oby tak dalej - Mocno Legia !

odpowiedz
Rafa(L)81 - 11.11.2019 / 10:39, *.chello.pl

A ja natomiast mam nadzieje ze ta runda będzie jego ostatnia. Ma w meczu 1-2 bardzo fajne zagrania (tak było tez z Górnikiem)ale to wszystko reszta to niedokładność, brak techniki i straty. Jest po prostu za słaby na Legie

odpowiedz
zduneq - 11.11.2019 / 13:15, *.play-internet.pl

@Rafa(L)81:
Straty?U Antolicia?Sprawdź statystyki a dopiero potem się wypowiadaj.
Gość grał regularnie w Chorwacji w topowym klubue,w LM a Ty chcesz gościa odesłać?A może napiszesz jeszcze że Cafu lepszy?To obejrzyj jeszcze raz mecz z Rangersami na wyjeździe.

odpowiedz
Rafa(L)81 - 11.11.2019 / 19:40, *.tpnet.pl

@zduneq: No to popatrz ile nie dokładnych podań. Do najbliższego zawodnika to mu celne wychodzą. Nie powiem w meczu z Górnikiem miał takie jedno podanie, które nie doszło celu ale było bardzo dobre i w tym przypadku to nie jego wina. Może te niedokładne podania wynikają z tego, że po dostaniu piłki robi kółko wokół własnej osi i mu się w głowie kręci :). Na pewno polepszył odbiór piłki w porównaniu z początkiem sezonu czy poprzednim ale jak dla mnie jest pierwszym do odstrzału. Taki jesteś zapatrzony w statystyki to Gwilia ma jeszcze lepsze a jakimś dziwnym przypadkiem od kiedy wypadł przez kontuzję ze składu idzie nam znacznie lepiej. Ja wolałbym właśnie wspomnianego Gwilie na pozycji na której gra Antolic a nie na tej co ostatnio grał, żeby wyrzucić Carlitosa.

odpowiedz
Legionista - 11.11.2019 / 09:15, *.mm.pl

Nie myślałem że to napiszę ale Antolic jest naprawdę silnym puntem drużyny i gra SUPER! Oby tak dalej, bo jeszcze kilka miesięcy temu grał bardzo słabo, do tyłu, ewentualnie do boku, zero kreatywności z przodu. Teraz z wielką przyjemnością się go ogląda.

odpowiedz