Artur Jędrzejczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

32. urodziny Jędrzejczyka

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj 32. urodziny świętuje Artur Jędrzejczyk. "Jędza" trafił do Legii z Igloopolu Dębica w 2006 roku. Przez lata pracował na miano solidnego obrońcy, który stał się pewnym filarem stołecznej defensywy. Przez ten czas zaliczył 227 meczów, w których zdobył 9 bramek. Trzykrotnie świętował zdobycie mistrzostwa kraju oraz pięć razy Puchar Polski z Legią Warszawa.

Z okazji urodzin życzymy solenizantowi przede wszystkim zdrowia, a także wielu sukcesów z Legią oraz w życiu prywatnym. Sto lat!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Balde - 04.11.2019 / 14:15, *.178.78

Zdrowia i sukcesów w klubie, reprezentacji i w życiu osobistym

odpowiedz
Klik - 04.11.2019 / 09:41, *.t-mobile.pl

Dużo zdrowia Jędza

odpowiedz
Legion - 04.11.2019 / 09:33, *.246.20

Zdrówka Jędza!

odpowiedz
m4pierwszy - 04.11.2019 / 09:01, *.icpnet.pl

zdrówka Arttur

odpowiedz
legi0nista.com - 04.11.2019 / 08:36, *.249.78

Jeden z najlepszych piłkarzy Legii ostatnich lat. Dużo zdrowia Artur. Dziękujemy!

odpowiedz
Zdzisław Antoniszyn - 04.11.2019 / 08:19, *.chello.pl

To już chyba bardziej celebryta i deweloper a nie piłkarz.

odpowiedz
Aleksander - 04.11.2019 / 07:45, *.orange.pl

Dobrego zdrowia i gry bez kontuzji i z rozwagą na na swoim polu karnym

odpowiedz
jackie - 04.11.2019 / 07:24, *.chello.pl

100 lat Artur!
Zdrówka, szczęścia i samych sukcesów. :)

Redakcjo: Nie solenizant, a jubilat. :)

odpowiedz
Roma - 04.11.2019 / 07:52, *.domynet.pl

@jackie: moja rada - poprawiaj gdy wiesz, a nie gdy Ci się wydaje. A w sprawie głównej - Panie Arturze, bez kontuzji i czwartego mistrzostwa. Powodzenia.

odpowiedz
Jakub znad Wisły - 04.11.2019 / 01:38, *.com.pl

Redakcjo! Należy też wspomnieć o występach w reprezentacji. Tak, dla statystyki. A panu Arturowi dużo zdrowia!

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 04.11.2019 / 00:19, *.2.21

Sto lat!!!! Sukcesów z Legią Jędza!!!

odpowiedz