Wojciech Muzyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

21. urodziny Muzyka

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Wojciech Muzyk świętuje dzisiaj 21. urodziny. Bramkarz Legii trafił do Warszawy z Olimpii Grudziądz, ale piłkarskiego rzemiosła zaczął się uczyć w Czarnych Olecko. Dzisiejszy solenizant na razie musi czekać na swoją szansę. Obecnie jest trzecim bramkarzem w hierarchii zespołu Aleksandara Vukovicia.

Z okazji urodzin życzymy dzisiejszemu solenizantowi przede wszystkim zdrowia, a także wielu sukcesów z Legią oraz w życiu prywatnym. Sto lat!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Ryj - 07.11.2019 / 15:26, *.207.88

@andreas: No własnie, że nie. Sprawdziłem w SJP.

odpowiedz
(L)egia - 07.11.2019 / 12:58, *.as9105.com

...i jeszcze jeden i jeszcze raz... ;)

odpowiedz
andreas - 07.11.2019 / 08:37, *.chello.pl

Jak urodziny to jubilat a nie solenizant (23 kwietnia). Panie Wojtku wszystkiego dobrego no i zadebiutowania w Legii bo pobędzie rok i pójdzie dalej skoro Miszta naciska.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.