Aleksandra Jarmolińska
REKLAMA

Cztery medale w finale PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Bydgoszczy odbyły się zawody finału Pucharu Polski w strzeleckie sportowym (strzelba). W zawodach startowało sześcioro zawodników Legii, którzy wywalczyli cztery medale - dwa złote, srebro i brąz. W klasyfikacji klubowej, Legia zajęła 1. miejsce w strzelbie. W lidze strzeleckiej PZSS, Legia w składzie Jarmolińska, Łakomy, Murawski, o punkt ustąpiła Śląskowi Wrocław (171:172).

Wyniki legionistów w finale Pucharu Polski (strzelba):
Trap 125 (juniorzy): 2. Mateusz Łakomy, 3. Mateusz Murawski, 4. Piotr Hancke, 5. Mikołaj Patejuk
Trap 125 (juniorki): 1. Maria Kurpiewska
Skeet 125 (kobiety): 1. Aleksandra Jarmolińska

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
G(L)ock - 30.10.2019 / 09:45, *.tpnet.pl

Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.