Michael Finke w trakcie starcia z zespołem z Radomia - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Finke: Musimy przykładać większą wagę do szczegółów

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- To dość frustrujące, że do tej pory nie odnieśliśmy zwycięstwa w spotkaniu ligowym. Nie słyszę również pozytywnych głosów odnośnie naszej gry w poprzednim meczu [w konfrontacji pucharowej – przyp. LL!]. Trzeba jednak otwarcie przyznać, że w pojedynku z Radomiem nie zagraliśmy dobrze i ponieśliśmy kolejną, dołującą porażkę - powiedział po piątej porażce Michael Finke.

- Nie mam pojęcia, dlaczego w rozgrywkach europejskich prezentujemy się lepiej niż w meczach ligowych. Może chodzi o dbałość o szczegóły – o pewne drobiazgi, które winniśmy wykonywać lepiej. Powinniśmy lepiej wyglądać w obronie czy wykańczać akcje koszowe. Rywale świetnie przeprowadzali otwarte bloki i mądrze rozgrywali akcje w obronie. Mieli to, czego nam zabrakło.

- Trener rozmawiał z nami na temat naszej postawy i umiejętności. Musimy ciężej trenować, przykładać większą wagę do szczegółów, co pozwoli ulepszyć naszą grę, a także znaleźć w sobie mobilizację do podjęcia wysiłku o zwycięstwo, które z pewnością by nas podbudowało. Z tego względu chcę grać jeszcze mocniej i wprost nie mogę się już doczekać wygranej.

- Fani Legii są świetni – dużo lepsi od tego, czego oczekiwałem, przychodząc tutaj. Dopingują nas podczas każdego spotkania. Ich zaangażowanie widać także w mediach społecznościowych. „Szacun” za to dla nich.

REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Senior - 02.11.2019 / 18:27, *.com.pl

Wygracie, kiedy Was będzie pięciu, a u przeciwników będzie dwóch koszykarzy.

odpowiedz
Kibic (L) - 02.11.2019 / 18:23, *.com.pl

A teraz nie przykładacie ? To po co gracie ?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.