fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Rudol: Musimy wyciągnąć pozytywy

Maciej Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Szkoda straconego trzeciego gola po stałym fragmencie... To jest jednak Legia, a my jesteśmy w drugiej lidze, więc chcemy wyciągnąć z tego wszystkiego pozytywy. Pokazaliśmy charakter i przeciwstawiliśmy się Legii. Grając u siebie przy takiej publiczności, to wierzy się cały czas, że może wygrać. Trochę byliśmy zdekoncentrowani na początku drugiej połowy, dlatego straciliśmy dwa gole - mówi Sebastian Rudol.

- Chciałbym takie mecze grać codziennie. Nie mogłem się go doczekać. Dzisiaj chyba pojawił się materiał wideo promujący to spotkanie, który oglądaliśmy razem z kolegami. Mimo tego, że grałem przed liczniejszymi kibicami, to takiej atmosfery doświadczyłem po raz pierwszy. Bardzo cieszę się z takiego dopingu. Kibice Widzewa spragnieni są wielkich meczów.

- Wyciągamy pozytywy i cieszymy się, że postawiliśmy Legii trudne warunki. Nie zapominamy jednak o tym, że przegraliśmy. Przed nami już kolejne spotkanie w lidze i bardzo chcemy je wygrać.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.