fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Arką

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa - Wiadomość archiwalna

W Gdyni piłkarze Legii byli przy piłce aż przez 72% czasu gry. To przełożyło się tylko na jedną bramkę, choć dogodnych sytuacji było mnóstwo. "Wojskowi" oddali zdecydowanie więcej strzałów od rywali i mieli więcej sprintów. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Yorick - 04.11.2019 / 14:49, *.53.69

To jest ważny mecz i ważny test, w którym Legia wypadła tak sobie.
Gra Legii wygląda coraz lepiej, a im lepiej będzie wyglądać, tym więcej meczów będzie podobnych do tego, w pewnym sensie powrót do standardu "autobus i kontra".
Żeby zdobywać punkty, Legia musi regularnie strzelać w takich okolicznościach bramki, a nie tylko mówić o 'kontroli' i 'braku skuteczności'. Kontrola nie wystarczy, a skuteczność sama się nie poprawi. Legia musi dysponować szerszym arsenałem. Musi dołożyć strzały z dystansu, akcje ze skrzydeł kończone odegraniem na 16 (a nie tylko wrzutką), dalekie podania do napastnika, zejścia skrzydłowych do środka pod faul (kiedyś Nagy dawał co mecz 2-3 wolne z okolic pola karnego). Może więcej pojedynków 1-1, skoro mamy graczy potrafiących je wygrywać.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.