Wypożyczeni: Bramki Gładysza i Skibickiego

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Z dobrej strony pokazali się wypożyczeni legioniści w niższych ligach. Kacper Skibicki wszedł z ławki rezerwowych i zdobył swoją pierwszą bramkę w tym sezonie. Jego Pogoń Siedlce pokonała Skrę Częstochowa mającą w swych szeregach Mateusza Bondarenkę. Do siatki trafił również Michał Gładysz na poziomie III ligi. Na zapleczu ekstraklasy spotkali się Tomasz Nawotka z Mateuszem Żyro. Z kolei w poniedziałek Mikołaj Kwietniewski wyszedł w podstawowym składzie przeciwko Śląskowi Wrocław.

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) - nie grał w wygranym 3-1 meczu z Wisłą Płock
Mikołaj Kwietniewski (Wisła Płock) - do 58. minuty w przegranym 1-3 meczu ze Śląskiem Wrocław

I liga
Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu ze Stalą Mielec
Maksymilian Sitek (Puszcza Niepołomice) - nie grał w przegranym 1-4 meczu z GKS Bełchatów
Mateusz Żyro (Stal Mielec) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Radomiak Radom
Mateusz Kochalski - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z Miedzią Legnica
Kacper Pietrzyk - nie grał w przegranym 1-3 meczu z Miedzią Legnica

Wigry Suwałki
Michał Król - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Chrobrym Głogów. Ukarany żółtą kartką.
Konrad Matuszewski - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Chrobrym Głogów. Ukarany żółtą kartką.

II liga
Mateusz Bondarenko (Skra Częstochowa) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Pogonią Siedlce
Kacper Skibicki (Pogoń Siedlce) - od 73. minuty w wygranym 2-0 meczu ze Skrą Częstochowa. Strzelec bramki na 2-0 w 85. minucie spotkania.

Stal Stalowa Wola
Bartłomiej Ciepiela - od 65. minuty w przegranym 1-2 meczu z GKS Katowice. Ukarany żółtą kartką.
Łukasz Zjawiński - nie grał w przegranym 1-2 meczu z GKS Katowice

III liga
Michał Gładysz (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Unią Skierniewice. Strzelec bramki na 1-0 w 22. minucie spotkania.
Paweł Łakota (Concordia Elbląg) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Ursusem Warszawa
Mateusz Misiak (Sokół Aleksandrów Łódzki) - od 88. minuty w wygranym 5-2 meczu z Lechią Tomaszów Mazowiecki
Dawid Olejarka (Wólczanka Wólka Pełkińska) - do 62. minuty w wygranym 1-0 meczu z Wisłą Puławy
Bartosz Rymek (Motor Lublin) - od 69. minuty w wygranym 1-0 meczu z Wisłoką Dębica

IV liga
Mateusz Leszczuk (KS Łomianki) - wyszedł w podstawowym składzie i został zmieniony w wygranym 4-2 meczu z Ożarowianką Ożarów