Mateusz Wieteska - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wieteska: Musieliśmy być skoncentrowani

Wiśnia i Fumen, źródło: Legionisci.com

Mateusz Wieteska: Cieszymy się, że notujemy czwarte zwycięstwo z rzędu. Widać, że ostatnie wygrane dały nam pewność siebie. Kontynuujemy to, co zaczęło się od meczu z Lechem i dziś są tego efekty. Wiem, że ostatnio zdobywaliśmy sporo bramek, ale nawet wygrywając 1-0 dostaje się trzy punkty. To się liczy.

Pod koniec spotkania wprowadziliśmy niepotrzebną nerwówkę w nasze szeregi. Zawsze jak drużyna przegrywa, to stara się szukać szczęścia przez dalekie zagrania. Co nie zmienia faktu, że ogólnie kontrolowaliśmy przebieg spotkania, a szczególnie już po tym jak graliśmy z przewagą jednego gracza. Niemniej, musieliśmy być skoncentrowani do końca, aby nie popełnić błędu. Ciężko się gra, gdy rywal cofa się pod swoją szesnastkę i broni dostępu do bramki. Próbowaliśmy różnych rozwiązań, ale ostatecznie to szybki atak i postawa Jarka Niezgody dała ważne zwycięstwo.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
sss - 04.11.2019 / 08:15, *.play-internet.pl

kolego ty lepiej zacznij grać bo jestes ostatnio cieniutki

odpowiedz
Adson 78 - 04.11.2019 / 08:48, *.plus.pl

@sss: Kolego sam jesteś cieniutki !!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.