Andre Martins - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Martins: Wiedziałem, że będzie czerwona kartka

Wiśnia i Fumen, źródło: Legionisci.com

Andre Martins: Jeśli spojrzymy na wynik, możemy pomyśleć, że to był najtrudniejszy mecz w ostatnim czasie. Jednak jeśli spojrzymy na naszą grę, to trzeba powiedzieć, że kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Byliśmy lepszym zespołem, który stworzył sobie kilka okazji i mógł zdobyć więcej niż jedną bramkę. Aczkolwiek tak to czasami w piłce bywa. Wygraliśmy i to jest najważniejsze.

Gospodarze starali się zachować czyste konto jak najdłużej i swoją postawą sprawiali nieco problemów.

Odnośnie sytuacji z czerwoną kartką, to... nie widziałem tej sytuacji, bo byłem plecami do rywala. W związku z tym, nie widziałem czy to było przypadkowe czy celowe zagranie. Niemniej jednak, kiedy tylko poczułem ból w nodze, od razu pomyślałem, że sędzia w ten sposób ukarze zawodnika.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
PiotrŻo(L)iborz - 04.11.2019 / 08:45, *.play-internet.pl

Gdyby sędzią była Łysa Pała Marciniak to by nawet varu nie sprawdził tylko gra szła by falej ale 2 karne dla Arki były by napewno.

odpowiedz
Sebix - 04.11.2019 / 11:07, *.orange.pl

@PiotrŻo(L)iborz: Jeden.

odpowiedz
L fan - 04.11.2019 / 11:10, *.95.132

@PiotrŻo(L)iborz:

Jakby sędziowała łysa pała to bez VAR byłby 2 karne dla dziada z Gdyni i jeszcze czerwień dla nas by się znalazła

odpowiedz
legi0nista.com - 04.11.2019 / 08:38, *.249.78

sprawiedliwości stało się zadość

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.