REKLAMA

13-14.11: Rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

W środę koszykarze Legii zagrają wyjazdowe spotkanie w FIBA Europe Cup w fińskim Joensuu. Spotkanie z miejscową Katają rozpocznie się o 17:30 czasu polskiego i będzie je można obejrzeć na Youtube. Legioniści mają szansę na wyjście z grupy, ale aby to uczynić, powinni zwyciężyć w Finlandii. W czwartek na Ochocie juniorzy młodsi Legii zagrają wyjazdowy mecz z MKS-em.

Rozkład jazdy:
13.11 g. 17:30 Kataja Joensuu - Legia Warszawa [kosz, FIBA Europe Cup]

Młodzież:
14.11 g. 18:30 MKS Ochota U-18 - Legia Warszawa U-18 [kosz, ul. Geodetów 1]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.