Legia U13 - STF Champion Warszawa 07 - fot. Raffi / Legionisci.com

Młodzież: mecze wtorkowe i środowe

Zespół U16 rozegrał spotkanie ligowe na szczycie z Deltą Warszawa, ulegając 1-3. Gracze o rok młodsi zajęli 3. miejsce na turnieju w Ostrawie w rywalizacji z zespołami z Czech, Anglii i Niemiec. Zespół U14 pokonał 2-0 Varsovię, natomiast drużyna U13 pokazała bardzo dobrą grę w meczu ligowym z STF Champion, podobnie jak gracze z rocznika 2009 w pojedynku ze starszymi kolegami z KS Warszawiak. UWKS Legia U18 pokonała 3-0 Unię Warszawa '02 zapewniając sobie utrzymanie w I lidze mazoowieckiej U18.

Legia U16 1-3 (0-1) Delta Warszawa 04
0-1 21 min. Kamil Pudełek (as. Nikodem Hamulczuk)
1-1 72 min. Igor Strzałek (as. Kacper Włoch)
1-2 83 min. Wiktor Bogacz (as. Dominik Paradowski)
1-3 87 min. Szymon Prus (as. Filip Głowala)

Strzały (celne) - II połowa: Legia 9 (3) - Delta 8 (6)
(W 56. minucie Dawid Kiedrowicz nie wykorzystał rzutu karnego.
Od 62. minuty Legia grała w 10 po drugiej żółtej kartce dla Maddoxa Sobocińskiego)

Legia: Jakub Mielcarz - Wiktor Nowak, Kacper Wnorowski, Filip Jurczak, Maddox Sobociński ŻCZ - Patryk Winiarski, Adam Dębiński (46' Kacper Włoch), Kacper Knera (88' Karol Haber [05]), Kacper Jakóbczyk, Dawid Kiedrowicz, Igor Strzałek
Trener: Tomasz Kycko, II trener: Norbert Misiak

"Turniej 4 krajów" - Ostrawa (rocznik 2005)

Legioniści wystąpili na mocno obsadzonym mini-turnieju w Ostrawie. Pierwszy mecz turnieju (Banik 2-3 Hertha), odbył się w poniedziałek. Pozostałe rozegrano we wtorek. Legioniści rozpoczęli od meczu z gospodarzami, w ktoym momentami, zwłaszcza w II częsci pierwszej połowy, byli w stanie weysokim pressingiem narzucić swoje warunki gry. Dwubramkowe prowadzenie pozwoliło na kontrolowanie wyniku aż do ostatniej, 40. minuty.
Zespół Chelsea FC okazał się bardziej wymagającym przeciwnikiem. Anglicy parokrotnie byli bliscy zdobycia gola i pod koniec I połowy dopięli swego. II odsłona była lepsza w wykonaniu legionistów, ale i tak dwukrotnie musiał interweniować Kuba Murawski w bramce. W końcówce nasi gracze zagrali odważniej, a tuż przed końcem, po rajdzie przez 30 metrów Wiktor Puciłowski przegrał niestety pojedynek sam na sam z bramkarzem drużyny z Londynu. Na mecz z silną sportowo i fizycznie drużyną Herthy legioniści mieli już bardzo cieżie nogi, a po utracie gola na samym początku meczu, także i mentalnie niektórzy mieli już dość. Zespół z Berlina wykorzystał to bezlitośnie. Pojedyncze zrywy Legii zaowocowały golami Ceciego i Borowskiego. Turniej był doskonałą okazją do zmierzenia się z bardzo silnymi przeciwnikami o różnych stylach gry.

Legia U15 2-0 (1-0) Banik Ostrawa U15
1-0 16 min. Wiktor Puciłowski (as. Bartosz Mikołajczyk)
2-0 25 min. Bartosz Krasuski (dob. strz. Lucio Ceciego)

Strzały (celne): Legia 9 (6) - Banik 4 (1)

Legia U15 0-1 (0-1) Chelsea FC U15
Gol:
0-1 18 min.

Strzały (celne): Legia 9 (6) - Chelsea 17 (11)

Legia U15 2-7 (1-3) Hertha BSC U15
0-1 4 min.
0-2 10 min.
1-2 15 min. Lucio Ceci (as. Hubert Ogórek)
1-3 17 min.
1-4 26 min.
1-5 34 min.
1-6 37 min.
1-7 38 min.
2-7 40 min. Filip Borowski (as. Oskar Lachowicz)

Strzały (celne): Legia 5 (5) - Hertha 16 (11)

Skład Legii 2005 na turnieju: Jakub Murawski, Tomasz Zieliński - Szymon Gaj, Bartosz Krasuski, Igor Szostek, Krystian Gryglak, Filip Borowski, Benedykt Piotrowski, Bartosz Mikołajczyk, Kacper Rojkowicz, Wiktor Puciłowski, Maks Stangret, Oskar Lachowicz, Hubert Ogórek, Maciej Bochniak, Wiktor Kaiuk, Filip Składowski, Lucio Ceci
Trener: Artur Kalinowski, II trener: Tomasz Bąbel

Legia U14 2-0 (0-0) UKS Varsovia Warszawa 06
1-0 21 min. Tomasz Rojkowski (as. Jakub Żewłakow)
2-0 80 min. Tomasz Rojkowski (as. Rafał Boczoń)

Legia: Michał Malinowski - Adam Bąkiewicz, Wojciech Gan, Rafał Boczoń, Jakub Chodkowski, Kacper Włodarek, Roman Zhuk, Jakub Żewłakow, Kacper Lepianka, Tomasz Rojkowski, Oskar Jenner, Hubert Nowak, Maciej Saletra, Igor Rosa, Karol Kosiorek, Filip Rejczyk, Jakub Trzaskowski
Trener: Dariusz Rolak, II trener: Łukasz Pachelski