fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Wataha Zielona Góra 58-5 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 6. kolejki I ligi rugby Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z Watahą Zielona Góra 5-58. Spotkanie rozstało rozstrzygnięte już w pierwszej połowie, po której gospodarze prowadzili 41-0. Ostatni mecz w tym roku "Wojskowi" rozegrają za tydzień w Warszawie przy ul. Wawelskiej 5, a rywalem będzie Rugby Białystok.

Rugby: Wataha Zielona Góra 58-5 (41-0) Legia Warszawa

Punkty Wataha: Filip Fleury 15 (3P), Filip Wielgosz 13 (5pd, K), Przemysław Kindra 10 (2P), Jarosław Gniazdowski 5 (P), Patryk Dziok 5 (P), Bartosz Kata 5 (P), Paweł Prokopowicz 5 (P).

Punkty Legia: Maciej Żarnowski 5 (P)

Żółte kartki: Arkadiusz Stanisławek (Wataha), Maciej Łukasiewicz (Legia)

P - przyłożenie (5 pkt)
pd - podwyższenie (2pkt)

Centrum informacji o rugby Legii -> legionisci.com/rugby

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.