Marcin Brosz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Brosz: Zbyt duża różnica bramek

Fumen, źródło: Legionisci.com

Marcin Brosz (trener Górnika): W piłce są różne wydarzenia na boisku. Nie zawsze to, co sobie zakładamy, nam później wychodzi. Dzisiaj na pewno była zbyt duża różnica bramek i to nas na pewno martwi.

Nie wygraliśmy od dawna, ani na wyjeździe, ani w ogóle w lidze, ale to nie jest spowodowane słabą obroną lub brakami w ataku. To złożony proces. Zdajemy sobie sprawę z tego jaka jest sytuacja w tabeli i z pewnością nie jest to pozycja, jaką byśmy chcieli zajmować. Zarówno liczba punktów, jak i miejsce nas nie satysfakcjonują. Niemniej jednak nie chcę teraz robić podsumowanie półmetka rundy zasadniczej.

REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Elquatro - 11.11.2019 / 14:12, *.chello.pl

Różnica w sam raz. Nie za duża, nie za mała.

odpowiedz
Wolfik - 09.11.2019 / 23:07, *.mm.pl

Kolejny z "polskiej myśli szkoleniowej" żyjący w swoim wymyślonym światku w którym jest się "naj..". Bo przecież nie dociera do chłopa fakt, że gdyby Voković (i słusznie) nie dał pograć młodym popłynęliby jak Krakusy.

odpowiedz
m57 - 09.11.2019 / 21:48, *.chello.pl

Brosz oglądał inny mecz

odpowiedz
Skorpi - 09.11.2019 / 20:19, *.vectranet.pl

A Jędza dalej drewno...przypadek goni przypadek w jego grze...Vesowiczowi może czyścić buty....

odpowiedz
Hautausmaa - 09.11.2019 / 20:37, *.plus.pl

@Skorpi: pochlałeś? Nie ganię oczywiście, bo sam właśnie daję w palnik, ale przynajmniej głupot nie wypisuję.

odpowiedz
Elquatro - 09.11.2019 / 21:20, *.chello.pl

@Hautausmaa: ciekawe ktory z was ma wiecej promili

odpowiedz
Young - 10.11.2019 / 13:26, *.207.160

@Elquatro:
zdecydowanie Skorpi.

odpowiedz
Michał - 09.11.2019 / 20:04, *.plus.pl

Szkoda że Legia zwolniła na koniec rozumiem że nie da się cały mecz zaiwaniac na pełnej ale Górnik panie Brosz mógł dostać więcej bramek jak Wisła.Angulo to nie wszystko.Nie pozdrawiam Górnika.Pozdrawiam LEGIE tak grającą LEGIE.Vuko za ostatnie mecze szacun.Aby tak dalej LEGIO KOCHANA.Nie spoczywamy na laurach i jedziemy dalej.I tylko LEGIA LEGIA WARSZAWA!!!

odpowiedz
KowaL - 09.11.2019 / 19:52, *.centertel.pl

Jesteś Pan ogórkiem jak ten cały kurnik, spadajcie razem ze skisłą!

odpowiedz
Hautausmaa - 09.11.2019 / 20:39, *.plus.pl

@KowaL: tak jest. I niech Termalica z Bytovią awansują. Będą klasyki jakich mało.

odpowiedz
PLK - 11.11.2019 / 02:35, *.cyfrowypolsat.pl

@Hautausmaa: BRAWO... Niektórym się we łbie przewraca!!! Górnik, Wisła, Widzew to kluby na które nawet na Ł3 przychodzi więcej kibiców niż na POTĘGI z Niecieczy czy innych wronek!!! Co ci ludzie wypisują?!!!

odpowiedz
olo - 11.11.2019 / 20:48, *.245.67

@Hautausmaa: Wolę uczciwie awansujące do e-klapy Nieciecze niż sztucznie utrzymywaną w lidze Tirówkę Starą obWisłą czy Ogórnika nabywcę 14 tytułów

odpowiedz