fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Górnikiem

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

W sobotę Legia była przy piłce przez 64% czasu gry. Podopieczni Aleksandara Vukovicia oddali 23 strzały w kierunku bramki Górnika, wykonali zdecydowanie najwięcej sprintów niż rywale. Najwięcej z nich zanotował Paweł Wszołek, który także był najszybszym zawodnikiem na placu gry. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Yorick - 10.11.2019 / 17:57, *.orange.pl

Kluczowa statysstyka to 75% posiadania w 1. połowie. Z Arką było podobnie i trzeba umieć to zamieniać na bramki. Z Arką zabrakło strzałów spoza pola karnego, z Grónikiem było lepiej pod tym względem i to jest ta różnica. Przy takim strzale może się wydarzyć wiele różnych rzeczy - od rzutu rożnego, przez dobitkę, rękę na karny, po rykoszet i gol. I ten gol Wszołka to nie kwestia szczęścia, tylko czasu i ilości prób.
Ogólnie takich meczów, na takim posiadaniu, będzie więcej, i te co nie skończą się 5:0, skończą się 1:0, albo 0:0, albo nawet 0:1. Na pewno jeszcze trzeba popracować nad stabilnością zdobywania pierwszej bramki, ale fundamenty już są.

odpowiedz
oLaf - 10.11.2019 / 14:57, *.vectranet.pl

skuteczność strzałów celnych - świetna, mecz super, tylko ostatnie 15 minut słabe - ci małolaci to powinni więcej zasuwać, bo po ich wejściu poziom mocno spadł...

odpowiedz
Kibic - 10.11.2019 / 12:34, *.chello.pl

Czemu Jędza nie ma asysty przy bramce samobójczej?

odpowiedz
P S - 10.11.2019 / 13:08, *.t-mobile.pl

@Kibic:
Przy samobójczej nie za liczają asyst, a szkoda

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.