Mariusz Złotek - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Złotek sędzią meczu z Górnikiem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Mariusz Złotek został wyznaczony do sędziowania meczu 15. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Górnikiem Zabrze. W obecnym sezonie arbiter ze Stalowej Woli prowadził 1 spotkanie stołecznego zespołu, wygrane 2-1 z Koroną. Górnikowi również sędziował raz (1-1 z Cracovią).

Na liniach pomagać mu będą Radosław Siejka i Jakub Winkler, sędzią technicznym na to spotkanie będzie Albert Różycki, natomiast sędziowie VAR to Tomasz Musiał i Konrad Sapela.

Obsada sędziowska 15. kolejki:
ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok: Tomasz Musiał (Kraków)
Wisła Płock - Cracovia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Legia Warszawa - Górnik Zabrze: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
Wisła Kraków - Arka Gdynia: Szymon Marciniak (Płock)
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa: Zbigniew Dobrynin (Łódź)
Lech Poznań - Korona Kielce: Piotr Lasyk (Bytom)
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin: Jarosław Przybył (Kluczbork)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
WETERAN - 07.11.2019 / 15:57, *.chello.pl

Ten ślepiec nie powinien sędziować nawet w PlayStation.

odpowiedz
Gienek - 07.11.2019 / 14:04, *.netfala.pl

Złotek trochę drobiazgowo sędziuje. Musiał sędziuje w Gliwicach, więc coś jest pomylone tam w tej rozpisce, że będzie u nas na VARze.

odpowiedz
Leon - 07.11.2019 / 14:01, *.skyware.pl

Złotek jest z Gorzyc (Motycze) a nie ze Stalowej Woli, a to duża różnica.

odpowiedz
Pawełek - 07.11.2019 / 15:42, *.netfala.pl

@Leon: Z perspektywy Warszawy to jeden ch... czy z Gorzyc czy ze Stalowej Woli. Obie wioski blisko siebie na Podkarpaciu. Miejscowi pewnie widzą różnicę.

odpowiedz
Matt - 09.11.2019 / 19:26, *.tpnet.pl

@Pawełek: Miejscowi widzą różnicę. Ignoranci nie. Tak samo nie ma różnicy czy jesteś kibicem Legii czy Polonii. Oba kluby z Warszawy.

odpowiedz
Leon - 07.11.2019 / 13:52, *.skyware.pl

Dobrze ................super............

odpowiedz
Kato83 - 07.11.2019 / 13:13, *.tpnet.pl

Złotek to taki trochę aptekarz, obawiam się o ilość kartoników w różnych kolorach.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 07.11.2019 / 14:14, *.play-internet.pl

@Kato83: No jest skrupulatny.Rocha-kartka,Antolič-kartka,Jędrzejczyk-kartka.Tak będzie,bo akurat ci trzej zawodnicy właściwie w każdym meczu grają na styku faulu i tylko nadmierna "pobłażliwość "sędziego pozwala nam mecze kończyć w komplecie,albo zdobywać 3 pkt (m.in.Gdynia).

odpowiedz
Alan - 07.11.2019 / 13:10, *.t-mobile.pl

Pojazd na sedziego 3.2.1... START

odpowiedz
eLo - 08.11.2019 / 06:20, *.chello.pl

@Alan: po co ty tu się udzielasz gamoniu z k6 ?

odpowiedz
Young - 07.11.2019 / 13:06, *.inetia.pl

Dobrze, że nie było go w Gdyni...

odpowiedz