Chris Philipps - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Philipps powołany do reprezentacji

Redakcja, źródło: 90minut.pl

Chris Pihilipps otrzymał powołanie do reprezentacji Luksemburga na mecze eliminacji do mistrzostw Europy. Luksemburg zagra 14 listopada o g.20:45 z Serbią w Belgradzie, a trzy dni później o 15:00 z Portugalią u siebie.

REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Matt - 07.11.2019 / 22:46, *.tpnet.pl

Mówicie, że nasza liga taka słaba. Gość z II zespołu Legii jedzie na kadrę.

odpowiedz
Wolfik - 08.11.2019 / 12:15, *.mm.pl

@Matt: Dobrze powiedziane. Jedzie.

odpowiedz
Arek - 07.11.2019 / 22:29, *.tpnet.pl

I bym Cię Marianie w błąd wprowadził. Sprawdziłem i w pucharze nie grał.

odpowiedz
Arek - 07.11.2019 / 22:22, *.tpnet.pl

Typ ma tutaj raj na ziemi. Gra w rezerwach, hajs wyciąga i jeszcze do kadry go powołają. I to jest życie, a nie tam jakieś Barcelony, Reale i inne takie.

odpowiedz
Wolfik - 08.11.2019 / 12:18, *.mm.pl

@Arek: Cóż, Kolego. Niektórzy naprawdę mają nosa by się odpowiednio ustawić. Nasze trio: Philips-Remy-Obradović (ksywa Loch Ness) trzyma się dzielnie, tylko w "niewielkim" stopniu obciążając nasz jakże bogaty budżet.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn - 07.11.2019 / 19:40, *.plus.pl

A kto to ?

odpowiedz
J. - 07.11.2019 / 18:21, *.164.148

Congratulations Chris Philipps !

odpowiedz
Yyy - 07.11.2019 / 18:19, *.openip-cs.net

On naprawdę taki słaby ze nawet treningi w pierwszej to za wysokie progi?

odpowiedz
Marian - 07.11.2019 / 18:02, *.centertel.pl

Przecież on nawet nie gra w rezerwach. Próżno go szukać w składzie ostatnich meczy rezerw. Ale wiadomo to ma go zmusić do odejścia i rozwiązania umowy.

odpowiedz
Arek - 07.11.2019 / 22:25, *.tpnet.pl

@Marian: w pucharze grał, a teraz jakiś uraz podobno.

odpowiedz
retjeh - 07.11.2019 / 17:48, *.virginm.net

Chłopa regularnie powołują do reprezentacji, a vuković dalej go bedzie trzymał w rezerwach.

odpowiedz
Kaktus - 07.11.2019 / 21:06, *.tpnet.pl

@retjeh:
Vuko go nigdzie nie trzyma. To decyzja zarządu, a Vuko w tej sprawie nie ma nic do gadania...

odpowiedz
tomek - 08.11.2019 / 11:35, *.warszawa.pl

@retjeh: to, że kogoś tam powołują do mało znaczącej reprezentacji to jeszcze nie znaczy, że jest dobrym piłkarzem. my w środku pola może nie mamy reprezentantów krajów ale poziomem piłkarskim wyprzedzają tego grajka o dwie długości

odpowiedz
Wolfik - 08.11.2019 / 17:11, *.mm.pl

@retjeh: Wyobraź sobie, iż regularnie do reprezentacji powołują też Vesovicia, Gwilię a nawet Nowikovasa.

odpowiedz
lob - 07.11.2019 / 17:45, *.chello.pl

W środę nie zagrał bo był kontuzjowany..........już ozdrowiał ???
Szybko......kiedy mu się kończy praca u nas ???

odpowiedz
Gjkk - 07.11.2019 / 17:45, *.chello.pl

Kto?

odpowiedz
Jasio - 07.11.2019 / 17:23, *.55.144

Kto to?

odpowiedz
Żybula - 07.11.2019 / 16:19, *.omnitec.pl

Czy serio nie ma dla niego miejsca w pierwszym składzie? Nie mówię, że to chodzi o powołania do reprezentacji, ale trochę bez sensu trzymać go w Legii II.

odpowiedz
Obiwan - 07.11.2019 / 16:04, *.chello.pl

Myślę, że za wcześnie go skreślono.

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 09.11.2019 / 00:40, *.2.24

@Obiwan: Hahaha! Myślisz powiadasz?

odpowiedz