Drew Brandon - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Brandon: Pojedynek w pucharach był dla nas nauczką

Hugollek

- To było fantastyczne spotkanie, podczas którego mieliśmy wprawdzie kilka wzlotów i upadków, ale ostatecznie, dzięki temu, że trzymaliśmy się razem i walczyliśmy z przeciwnościami losu, udało nam się je rozstrzygnąć na swoją korzyść. Dlaczego tak się zadziało? To po prostu koszykówka. Mierzyliśmy się z dobrym zespołem, który trafiał kosze. King miał momenty dobrej gry, my również je mieliśmy - między innymi w końcówce, która pozwoliła nam wypracować przewagę nad rywalami. Na tym to polega - powiedział po wygranej z Kingiem Drew Brandon.

- Pojedynek z drużyną Bakken Bears stanowił dla nas swego rodzaju nauczkę. Przeciwnicy pokazali nam, w jaki sposób można wygrać mecz. Czasami jest tak, że trzeba doświadczyć pewnych sytuacji, aby się czegoś nauczyć. Tamta konfrontacja zdecydowania pomogła nam w pojedynku ze szczecinianami. Mam nadzieję, że nie będziemy już odnosić porażek podczas zaciętych meczów.
Przed kolejnymi rywalizacjami powinniśmy poprawić m.in. obronę i technikę, np. ustawienie, by zachować energię. Istnieje jednak sporo drobnych elementów w naszej grze, które wymagają ulepszenia. Musimy poćwiczyć przed kolejnym spotkaniem, choć nie ma na to zbyt dużo czasu.

- Cieszymy się, że nasi fani są zawsze z nami w hali. Ten sezon zaczęliśmy wyjątkowo wcześnie, a mimo to kibice są z nami od początku i oczarowują nas swoim dopingiem. Zawiedliśmy ich z Bakken Bears, dlatego byliśmy im winni wygraną w spotkaniu ligowym.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.