fot. Legia Pamiętamy
REKLAMA

Legijna świąteczna paczka na Kresy 2019

Redakcja

Jubileuszowy, 10 już rok z rzędu, kibice Legii organizują akcję pomocy rodakom z Kresów. Cel niezmiennie ten sam - bożonarodzeniowe paczki świąteczne dla polskiej społeczności zamieszkującej tereny Wileńszczyzny. Jako że temat kontynuowany jest już przez dekadę, wszyscy chyba legioniści wiedzą na czym on polega. Tradycyjnie też nagrodą jest uśmiech i wdzięczność kresowej społeczności za tę pamięć płynącą od warszawskiej braci kibicowskiej. Reszta informacji na plakacie.

W razie pytań czy wątpliwości, organizatorzy proszą o kontakt mailowy: pamietamy2014@gmail.com lub na profilu FB Legia Pamiętamy.

fot. Legia PamiętaMY

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Jola - 10.11.2019 / 13:35, *.play-internet.pl

Super akcja,dajemy każdemu taką samą paczkę i mają namiastkę świąt i wiedzą że Polacy o nich myślą

odpowiedz
Kamil - 09.11.2019 / 19:01, *.a1.net

@oLaf: pralka akurat była przykładem, a myśle że nie bardzo stać niektórym na jakieś porządne urządzenia. Akcja oczywiście ze super, ale moim zdaniem pomoc powinna być konkretniejsze, dla mniejszej ilości osób.

odpowiedz
oLaf - 08.11.2019 / 21:30, *.vectranet.pl

@Kamil : hm, wyobraź sobie że generalnie wszyscy pralki już mają, więc po co komu druga pralka???

A ryż/makaron/czekoladę zawsze się zje i jest miło : )

Akcja super!

odpowiedz
Kamil - 08.11.2019 / 18:03, *.a1.net

Nie lepiej wybrać np. dwie rodziny i kupić nie wiem pralkę czy pomoc tak żeby ta pomoc była na dłużej? niż kupować 100 osoba szynkę 455 g

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.