fot. Legia Pamiętamy
REKLAMA

Legijna świąteczna paczka na Kresy 2019

Redakcja

Jubileuszowy, 10 już rok z rzędu, kibice Legii organizują akcję pomocy rodakom z Kresów. Cel niezmiennie ten sam - bożonarodzeniowe paczki świąteczne dla polskiej społeczności zamieszkującej tereny Wileńszczyzny. Jako że temat kontynuowany jest już przez dekadę, wszyscy chyba legioniści wiedzą na czym on polega. Tradycyjnie też nagrodą jest uśmiech i wdzięczność kresowej społeczności za tę pamięć płynącą od warszawskiej braci kibicowskiej. Reszta informacji na plakacie.

W razie pytań czy wątpliwości, organizatorzy proszą o kontakt mailowy: pamietamy2014@gmail.com lub na profilu FB Legia Pamiętamy.

fot. Legia PamiętaMY

REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Jola - 10.11.2019 / 13:35, *.play-internet.pl

Super akcja,dajemy każdemu taką samą paczkę i mają namiastkę świąt i wiedzą że Polacy o nich myślą

odpowiedz
Kamil - 08.11.2019 / 18:03, *.a1.net

Nie lepiej wybrać np. dwie rodziny i kupić nie wiem pralkę czy pomoc tak żeby ta pomoc była na dłużej? niż kupować 100 osoba szynkę 455 g

odpowiedz
oLaf - 08.11.2019 / 21:30, *.vectranet.pl

@Kamil : hm, wyobraź sobie że generalnie wszyscy pralki już mają, więc po co komu druga pralka???

A ryż/makaron/czekoladę zawsze się zje i jest miło : )

Akcja super!

odpowiedz
Kamil - 09.11.2019 / 19:01, *.a1.net

@oLaf: pralka akurat była przykładem, a myśle że nie bardzo stać niektórym na jakieś porządne urządzenia. Akcja oczywiście ze super, ale moim zdaniem pomoc powinna być konkretniejsze, dla mniejszej ilości osób.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.