Patryk Nowerski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Nowerski: Musimy wyciągnąć wnioski

Hugollek, Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com

- Mecz układał się falami. Mieliśmy lepsze momenty, a czasami przygasaliśmy, wtedy nasz przeciwnik dochodził do głosu. W pewnym momencie stworzyliśmy bezpieczną przewagę punktową, jednak popełniliśmy kilka prostych błędów, a naszemu rywalowi udało się wrócić – powiedział po meczu Patryk Nowerski.

- Cały mecz zaważył na tym, że przegraliśmy to spotkanie. Kiedy mieliśmy bezpieczną przewagę to przysnęliśmy, a w końcówce zabrakło jednego celnego kosza. Musimy wyciągnąć wnioski z tej porażki.

- W ostatniej ligowej kolejce wygraliśmy i była to nasza pierwsza wygrana w PLK w tym sezonie – potrzebowaliśmy jej. Inaczej podeszliśmy do meczu z mistrzem Danii, mało zabrakło, aby wgrać. Myślę, że teraz będzie już lepiej, kolejne spotkanie pójdzie po naszej myśli.

REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Kibic (L) - 08.11.2019 / 15:25, *.com.pl

Panie Nowerski. Teraz należy grać. A wyciąganie wniosków to nie pańska rola. Od tego jest trener. I zajmij się pan grą, bo początki pańskie w Legii były dobre, ale teraz jest pan tamtego Nowerskiego cieniem.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.