REKLAMA

Odma(L)owane dwie sale rehabilitacji w CZD

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W październiku grupa Dobrzy Ludzie wraz z zaprzyjaźnionymi kibicami z innych legijnych grup odnowiła ściany dwóch sal do rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka. Każda ze ścian została odnowiona, a ponadto namalowane zostały postacie z bajki "Smerfy". "Sale zyskały też smurfowe grafiki namalowane przez nas na płytach PCV, które tymczasowo zdobią ściany - być może uda nam się tam jeszcze coś zmalować" - informują Dobrzy Ludzie.

Fani Legii odwiedzili ponownie Szpital Dziecięcy w Dziekanowie Leśnym, gdzie przekazano artykuły szkolne oraz sporo zabawek zebrane przez dwie młode pary spod znaku czarnej eLki.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Borys Bartkowiak - 15.11.2019 / 19:40, *.play-internet.pl

Dla mnie jesteście najlepsi.

odpowiedz
Wola - 14.11.2019 / 23:29, *.chello.pl

To jest to :)

odpowiedz
Przemko - 14.11.2019 / 10:01, *.netfala.pl

Brawo i szacunek za to co robicie!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.