Kacper Kostorz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Debiut Kostorza w Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W meczu z Górnikiem po raz pierwszy w barwach Legii zagrał Kacper Kostorz, który podpisał kontrakt z warszawskim zespołem zimą, a oficjalnie trafił do niego latem. Do tej pory 20-latek zaliczył trzy mecze dla drużyny rezerw na poziomie trzeciej ligi, w których zdobył jednego gola. Kostorz pojawił się na murawie w 76. minucie gry, zmieniając Jarosława Niezgodę. Po swoim wejściu na boisko oddał groźny strzał lewą nogą, z którym poradził sobie jednak bramkarz Górnika.

- Kacper miał pecha, bo po tym jak trafił do nas zmagał się z kontuzją kolana, co wykluczyło go z gry na dwa miesiące. Teraz pracuje na treningach, żeby otrzymać szansę i to się dziś stało. Mało tego, miał okazję zdobyć bramkę - powiedział po meczu Aleksandar Vuković.

REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
bronek49 - 10.11.2019 / 17:08, *.chello.pl

zaczynam trochę zmieniać zdanie o Vukowicu ponieważ daje szanse gry młodym zawodnikom i bardzo dobrze my kibice bardzo lubimy kiedy grają wychowankowie klubu

odpowiedz
olew - 10.11.2019 / 12:41, *.vectranet.pl

Młodzi Polacy w składzie meczowym , to jest to co kibole lubią. Nieoczekiwanie mamy naprawdę świetnych "juniorów" ( i jest ich sporo) . Vuko chyba też chce nimi grać. Powstaje szybko ośrodek treningowy, znaczy Legia robi się potęgą. Od dziesięcioleci nie było tak . Mecze w naszej lidze ( a te są najważniejsze ) powoli stają się radosne i zwycięskie. W tym kontekście tylko frekwencja ... żenująca.

odpowiedz
Yorick - 10.11.2019 / 18:07, *.orange.pl

@olew:
Mamy jednego naprawdę dobrego juniora na 1. skład, jest nim Karbownik. Drugi w którym widze potencjał to Kostorz. Do tego są trzy powiedziałbym znaki zapytania:
Rosołek - nie mam zdania bo za mało go widziałem.
Praszelik grał dużo więcej i jak na razie nic nie pokazał.
Jest jeszcze Majecki, który gra naprawdę bez szału.

odpowiedz
Matt - 10.11.2019 / 12:19, *.tpnet.pl

Fajne zmiany zrobił wczoraj Vuko. Ciekawe tylko, że chłopak ma 20 lat i zagrał tylko 3 mecze w dwójce i już dostał się do jedynki. Coś musi w nim być widocznie.

odpowiedz
Sawo - 10.11.2019 / 10:39, *.t-mobile.pl

Bardzo duzym bledem bylo nie wziecie Płachety

odpowiedz
Yorick - 10.11.2019 / 18:00, *.orange.pl

@Sawo:
Obserwuję Płachetę i z jego akcji nic nie wynika, chyba że przez przypadek. Owszem jest szybki ale na razie kompletnie bezproduktywny. Może jeszcze to poprawi, ale przy takiej grze w Legii już by dawno usiadł na ławce.

odpowiedz
olew - 10.11.2019 / 23:19, *.vectranet.pl

@Sawo: on tylko biega, nie kiwa , nie strzela; nasze młode grajki znacznie bogatsze w umiejętności, w Legii nie wystarczy biegać jak sprinter, trzeba jeszcze grać w piłkę,
ot grajek na Śląsk ...

odpowiedz
PLK - 11.11.2019 / 01:12, *.cyfrowypolsat.pl

@Sawo: a ja się cieszę że tego chłopaka nie ma w naszym klubie. Po prostu jest za słaby na Legię i tyle... Takich Płachet mamy w dwójce a może i lepszych kilku... Wicherków w Legii mieliśmy już wielu i.... już ich nie ma, na szczęście!!!

odpowiedz
Rambo - 10.11.2019 / 09:28, *.centertel.pl

Polak, młody, kolejny taki zawodnik debiutuje w naszej Legii. Lubię to ;)

odpowiedz
Obi - 10.11.2019 / 08:41, *.chello.pl

Powodzenia Kacper!!!

odpowiedz
News⚽️Legia - 10.11.2019 / 04:59, *.193.68

Brawooo!

odpowiedz
PLK - 10.11.2019 / 01:40, *.cyfrowypolsat.pl

Więcej... Więcej i.... Więcej.... Oni mają być siłą naszej LEGIUNI!!!! Dwóch już jest, a nawet trzech, tak ma być!!!!

odpowiedz
Yorick - 09.11.2019 / 23:46, *.orange.pl

Lepszy od Praszelika, może dlatego, że starszy.
Bardzo czekałem na występ tego chłopaka i na pewno już teraz potwierdził potencjał.

odpowiedz
Wolfik - 09.11.2019 / 23:24, *.mm.pl

Kolejny młody zawodnik oswaja się z ligą. I bardzo dobrze. Tak powinno być.

odpowiedz