Za chwilę Bochniewicz pokona własnego bramkarza - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bochniewicz: Jest nam wstyd

Wiśnia i Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Trudno odnieść się do takiego spotkania. Kiedy przegrywasz w takich rozmiarach, to można powiedzieć, że zabrakło ci wszystkiego. Zagraliśmy niezłą pierwszą połowę, a przegrywamy aż 1-5. Jest nam trochę wstyd przez taki rezultat - mówi Paweł Bochniewicz z Górnika.

- Życie obrońcy jest takie, że kiedy oddawany jest strzał, to trzeba włożyć nogę. Przy pierwszej sytuacji, gdy gola strzelił Wszołek, mogłem się lepiej zachować. Przy drugiej, kiedy strzeliłem samobója, miałem już pecha. Myślę, że to nie pierwsza i nie ostatnia taka sytuacja, kiedy trzeba zaryzykować, aby zablokować przeciwnika.

- Boli to, bo w tym meczu starałem się i dużo broniłem. Lekko to podłamuje, ale teraz mamy przerwę na kadrę, a po niej musimy zagrać już lepiej. Po starcie trzech goli w kilka minut trudno jest się podnieść psychicznie. Fajnie, że strzeliliśmy jednego gola, ale mamy jednak niesmak, bo możemy przegrywać, lecz nie w takich rozmiarach.

- W pierwszej połowie przy odrobinie szczęścia mogliśmy wyjść na prowadzenie. Wtedy wszystko potoczyłoby się inaczej. Kiedy tracimy jednak w tak łatwy sposób bramki, to nie jest łatwo się podnieść.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
W - 11.11.2019 / 06:55, *.chello.pl

Do Warszawa. Wstyd to pisać takie komentarze jak Twój. Pozdrawiam

odpowiedz
Super Samiec - 10.11.2019 / 22:20, *.net.pl

@Warszawa: wstyd to krasc parówo
INO LEGIA pozdrawiam z hanysowa

odpowiedz
Warszawa - 10.11.2019 / 13:40, *.t-mobile.pl

wstyd to byc hanysem!

odpowiedz
Wolfik - 09.11.2019 / 23:10, *.mm.pl

Bochniewicz, jesteś młodym, zdolnym obrońcą zatem radzę zmienić otoczenie. Gadasz jak twój obecny trener, a to raczej chluby nie przynosi.

odpowiedz
Pio - 09.11.2019 / 21:35, *.chello.pl

@Pan Jan: wychodxinna to ze pechowo nie wygrali hehe

odpowiedz
Rs - 09.11.2019 / 21:28, *.plus.pl

Wyszli by na prowadzenie a później dostali 5 bramek.

odpowiedz
jo - 09.11.2019 / 21:10, *.centertel.pl

Wstyd to wam powinno być jak nie oddaliście piłki... Śląska #$@&a

odpowiedz
Pan Jan - 09.11.2019 / 20:41, *.bartnet.pl

wyjść na prowadzenie? kiedy? jakim cudem? oddając pół strzału na bramkę?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.