Radość Novikovasa - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Novikovas: Daliśmy z siebie 100%

Wiśnia i Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Nie było nam łatwo. Pracowaliśmy i na boisku daliśmy z siebie sto procent. Zagraliśmy dobrze i dlatego strzeliliśmy tak dużo goli. Oglądaliśmy poprzednie mecze Górnika, który w pierwszych kwadransach grał dobrze, byliśmy więc wtedy bardzo uważni - mówi po ostatnim gwizdku z Górnikiem Arvydas Novikovas.

- Przy moim golu Jarek Niezgoda mógł sam strzelać, ale zdecydował się na podanie. To właśnie nazywa się gra zespołowa. Bardzo cieszę się ze zdobytej bramki. Gramy coraz lepiej. Ostatnie mecze z Arką i Górnikiem to pokazały, ponieważ mieliśmy je pod kontrolą. Te drużyny nie miały z nami szans.

- Rywalizacja w zespole zawsze jest czymś dobrym. Jeżeliby jej nie było, to na pewno nasza dyspozycja byłaby gorsza. Na boisku zawsze musimy być skoncentrowani i dawać z siebie sto procent. Jesteśmy zadowoleni z naszej gry, ale musimy być jeszcze lepsi. Myślę, że przerwa na reprezentację nie wpłynie na naszą formę. Po ostatniej przerwie reprezentacyjnej graliśmy przecież bardzo dobrze.

- Teraz jestem bardziej skoncentrowany niż zaraz po moim przyjściu do drużyny. Lepiej zrozumiałem trenerów oraz innych zawodników. Poza tym, jeżeli wszyscy prezentują się na boisku lepiej, to samemu również gra ci się łatwiej.

- Jaka jest moja ulubiona pozycja? To zależy od meczu. Czasami to będzie lewa pomoc, a czasami prawe skrzydło. Podczas spotkania sporo zamieniamy się miejscami z Pawłem i uważam, że to funkcjonuje to dobrze. Teraz nie możemy myśleć, że podczas meczów będzie nam łatwiej. Zawsze trzeba podchodzić do spotkania na sto procent, a wtedy na pewno wszystko będzie dobrze.

REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
PLK - 11.11.2019 / 01:50, *.cyfrowypolsat.pl

Dawaj Arvydas... Pokaż niedowiarkom że jesteś Pan Piłkarz!!!! Wierzę w Ciebie i strzelaj bramy, asystuj na chwałę naszej WIELKIEJ LEGIUNI!!!!!

odpowiedz
Adson 78 - 12.11.2019 / 18:01, *.plus.pl

@PLK: Masz mordo rację , jak doszło do tego transferu to bardzo się cieszyłem bo to bardzo dobry Piłkarz !!!

odpowiedz
bronek49 - 10.11.2019 / 17:14, *.chello.pl

zawsze musicie dawać z siebie 100% , musicie koniecznie ;poprawić skute czność poniewaz stwarzacie dużo sytuacji oddajecie 22 strzały a tylko 6-7 jest celnych to trochę za mało

odpowiedz
M3 - 10.11.2019 / 16:18, *.jmdi.pl

Novikovas zagrał wczoraj bardzo dobrze. Razem z Wszołkiem, Luqiniasem i Jędrzejczykiem byli najlepsi. Dla mnie rozwijasz się z każdym meczem. Wielu będzie jeszcze hejtowac, ale on z Wszołkiem świetnie się uzupełniają. Powodzenia (L)

odpowiedz
PLK - 11.11.2019 / 01:24, *.cyfrowypolsat.pl

@M3: Chooooj w d.... hejtom!!!! Od początku byłem za jego transferem bo to jest świetny skrzydłowy a że potrzebuje troszkę więcej czasu niż np. Paweł na dojście do optymalnej formy to cóż... zaczekamy!!! Dajmy też Wszołkowi spokój z tą Polonią bo koleś jest porządnym człowiekiem i jednak to im zawdzięcza wypłynięcie na głębsze wody... Nie będzie ich obrażał i lepiej niech się tylko koncentruje na jak najlepszej grze dla naszej Legiuni!!! Już jest świetnie a może być jaszcze lepiej!!! Musi mieć spokojną głowę więc trzeba odpuścić i tyle!!!

odpowiedz
zaba285 - 10.11.2019 / 10:50, *.lukman.pl

kolejny odleciał. najpierw Vukovic mówił, że mieli mecz z Arką pod kontrolą, teraz ten pajacuje. pod kontrolą to by było jakby wygrywali po pierwszej połowie 3:0. a tak była nerwówka do samego końca co było widać na boisku. a gdyby sędziował Marciniak to pewnie by 2 karne gwizdnął i z meczu "pod kontrolą" byłaby porażka

odpowiedz
Pacho - 10.11.2019 / 00:14, *.2.59

Dobre statystyki, ale wciąż w głowie mętlik - może zmien manago albo zatrudnij psychologa. Nad głową pracuj, a będzie dobrze. Podaniem do Ciebie Niezgoda zapunktował, czego nie można powiedzieć o Twoim wykończeniu. Całe szczęście że szczęśliwym. Dużo pracy przed tobą. Powodzenia.

odpowiedz
Wolfik - 09.11.2019 / 23:22, *.mm.pl

I tak powinno być zawsze.

odpowiedz
Kendzirko - 09.11.2019 / 22:03, *.orange.pl

brawo Novi !

odpowiedz
(L)istek - 09.11.2019 / 21:54, *.play-internet.pl

Dali ale nie ty.

odpowiedz
tp69 - 09.11.2019 / 23:01, *.chello.pl

@(L)istek: jednak to prawda że niechęć robi z ludzi slepcow.

odpowiedz