fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Film z oprawą: Jesteśmy częścią tej siły, która zła pragnąc, wiecznie dobro czyni

Woytek

Zapraszamy do obejrzenia filmu z oprawą, która została zaprezentowana na Żylecie na meczu z Górnikiem Zabrze.


REKLAMASklep Imperium
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
Pl - 10 godzin temu, *.net.pl

Szkoda że herb lub chociaż elka tak zadko się pojawia w oprawach.

odpowiedz
hajdukL - 11.11.2019 / 00:20, *.com.pl

@Gocław: Jestem o wiele bliższy Twojemu punktowi widzenia niż tym, którzy tu w przeddzień naszego najważniejszego święta narodowego wychwalają oprawę, która jak dla mnie jest przykładem przerostu treści nad formą naszych trybun.
Gdzie jest ta Legia? Wczorajsza odpowiedź mnie nie zachwyciła...

odpowiedz
Gocław - 10 godzin temu, *.chello.pl

@hajdukL:

Jestem ostatni, który chce krytykować ludzi odpowiedzialnych za oprawy. Kibicuje im z całego serca i wspieram kasą. Bez nich byłoby naprawdę smutno i ja to doceniam.

Legia pod względem opraw jest najlepsza w Polsce i o dwie długości wyprzedza wszystkich innych. Czasami ich pomysły są genialne.

Natomiast dziś, jesteś bardzo delikatny w ocenie pisząc tylko, że ta oprawa nas nie zachwyciła ;).

odpowiedz
j - 10.11.2019 / 21:05, *.chello.pl

Super oprawa, głębokie przesłanie :) Tylko moim zdaniem lepszy efekt dałyby czarne pasy materiału po bokach. Byłoby bardziej "mrocznie".

odpowiedz
Gocław - 10.11.2019 / 17:36, *.chello.pl

Czy my dwa dni przed Narodowym Świętem Niepodległości Polski, zrobiliśmy oprawę z cytatu niemca (mała literka użyta celowo, dla podkreślenia mojego całkowitego braku szacunku dla tego narodu)?

A może jest to cytat z utworu pt. „Mistrz i Małgorzata”, który został stworzony przez ruska (mała literka użyta celowo, dla podkreślenia mojego całkowitego braku szacunku dla tego narodu)?

odpowiedz
Daniel - 10.11.2019 / 22:55, *.t-mobile.pl

@Gocław: Ukrainiec był bardziej Ukraińcem niż Rosjaninem, całe życie chciał uciec z Rosji.

odpowiedz
Gocław - 11 godzin temu, *.chello.pl

@Daniel:

Dzięki za sprostowanie, ale... z deszczu pod rynnę :)

odpowiedz
(L) - 10.11.2019 / 15:42, *.waw.pl

A mnie się oprawa bardzo podobała. Brawo NS!!!

odpowiedz
mareczek - 10.11.2019 / 13:47, *.237.114

Ciekawe nawiązanie do Mistrza i Małgorzaty:)

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 10.11.2019 / 11:33, *.play-internet.pl

Sądząc po komentarzach,a także po opiniach na i tuż po meczu,to wczorajsza oprawa,mimo zapewne szczerych chęci N.S.-ów,nie trafiła na tzw podatny grunt,bo sens hasła zrozumiała minimalna część odbiorców.Uważam,że hasła skierowane do szerokiej grupy odbiorców powinny być dostosowane do ich poziomu intelektualnego,czy zasobu wiedzy.Uwierzcie mi,że jak by oprawa by zawierała kij baseball'owy i rozwalony łeb żabola,a na transparencie napis" Jazda z qrwami",to ochom i achom nie było by końca.A tak to tylko "WTF???".

odpowiedz
Elquatro - 10.11.2019 / 17:17, *.chello.pl

@FOREVER LEGIA: haha dobry pomysl

odpowiedz
Po(L)noc - 10.11.2019 / 11:30, *.73.157

Jak dla mnie oprawa odbiegająca kompletnie od reszty, ponieważ zmusiła mnie do jej zrozumienia, a nie pamiętam kiedy ostatnio to miało miejsce.
I tak jak w życiu, człowiek bardziej docenia rzeczy których nie dostał na tacy, a takie nad którymi musiał się wysilić...
Ta oprawa pokazuje że coś prostego może być tak naprawdę czymś wielkim.
Jedyne nad czym dalej się zastanawiam, to czy ta oprawa w jakimś stopniu nie pokazuje też sytuacji w naszym kraju i czy celowo nie została zrobiona akurat przed 11, ale to już pewnie autorzy musieli by się wypowiedzieć, bo każdy może to interpretować na swój sposób i za to ogromny plus.

odpowiedz
Patol - 10.11.2019 / 11:18, *.chello.pl

@MC: Zgadzam się w 100%.
A nasza kochana młodzież, gdyby sięgnęła do klasyki romantyzmu, a nie tylko youtube, to zrozumiałaby sens tekstu.

odpowiedz
Alan - 10.11.2019 / 10:06, *.t-mobile.pl

Dla Mnie sprawa jest jasna z piosenką Nie podawaj się.....Poprostu jest łatwa rytmiczna którą można długo śpiewać bez zbędnego wysiłku dlatego łatwo jest ja zarzucić nawet przy wyniku 5-0 i ma się spokój przez jakiś czas z zarzucaniem nowych piosenek.
Co do oprawy to zgoda coś na zbliżające się święto było by dużo lepsze ale z tego co pamiętam to na Powstanie Warszawskie w tym roku chyba tez nic nie bylo na Ł3 wiec może poprostu oprawy patriotyczne na jakiś czas odłożone zostały na bok.

odpowiedz
MC - 10.11.2019 / 08:55, *.play-internet.pl

Widzę, że jak oprawa choć trochę sięga do literatury to już ludzie piszą, że słaba. Poczytajcie trochę książek, to zrozumiecie sens tej oprawy.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 10.11.2019 / 10:21, *.play-internet.pl

@MC: "Mistrz i Małgorzata" to dla obecnego pokolenia jakis kosmos.Dla kibiców hasełka powinny być proste jak yebańe-za czym i ja jestem,bo oprawy,tak jak i np programy w tv-powinny być dostosowane do poziomu odbiorców,stąd te wszystkie "talentshow"w tv i durne polskie komedie.

odpowiedz
Kaktus (L) - 10.11.2019 / 11:14, *.chello.pl

@MC: Jeszcze raz popieram.
Niestety myślenie boli. Co zrobisz.

Z drugiej strony tak sobie myślę, że prosty przekaz ma szansę trafić do większego grona.

I weź teraz wybierz co lepsze ;-)

odpowiedz
Spoko Loko Miodullo - 10.11.2019 / 08:21, *.chello.pl

Szału nie ma

odpowiedz
Virus - 10.11.2019 / 06:53, *.telenet.be

Zastanawia mnie czemu oprawa nie nawiązywała do 11.11...

odpowiedz
Jean pierre Papin - 10.11.2019 / 10:05, *.centertel.pl

@Virus: ręce opadają. Co za głupi naród...

odpowiedz
W - 10.11.2019 / 06:37, *.chello.pl

Głupia ta oprawa a zczególnie hasło kompletnie bez sensu. Nie lepiej zrobić coś patriotycznego przed 11 listopada?

odpowiedz
Jean pierre Papin - 10.11.2019 / 10:06, *.centertel.pl

@W: wy tak na powaznie czy totalnie poprzewracało się w głowach?

odpowiedz
News⚽️Legia - 10.11.2019 / 04:42, *.193.68

Pierwszy raz powiadam!żenaadaaa!zawsze ,...za I 100%poparcia a po tym wstyd!

odpowiedz
Koloperto - 10.11.2019 / 01:17, *.chello.pl

Oprawy wszystkie na jedno kopyto ...
Zobaczcie na oprawy innych zagranicznych ekip a u nas nudy i kupa mułu niestety

odpowiedz
Oprawca - 09.11.2019 / 23:16, *.chello.pl

Co raz słabsze te oprawy, może pora na zmianę pokolenia?

odpowiedz
Kaktus (L) - 09.11.2019 / 23:42, *.chello.pl

@Oprawca: Siedzę i się zastanawiam co na to napisać. Wiem, że 99% nawet nie ma pojęcia skąd ten tekst i czego dotyczy. Nie liczy się grzebania w wikipedii.

Jednak nie docenić geniuszu tej oprawy to kompletne dno.

Z mojej strony totalny szacun. Genialne. I to nie wyjątek. Dumny jestem, że mogę być częścią tej zaj3b1st0ści.
Pełen szacun dla pomysłodawcy.

I tak, jestem starym pokoleniem. 47 lat

odpowiedz
Bdhd - 10.11.2019 / 07:52, *.t-mobile.pl

@Oprawca: na Craxie rób co chcesZ...

odpowiedz
Bie /L /sko - 10.11.2019 / 13:55, *.vectranet.pl

@Kaktus (L): Wielki szacun. Młodzi wychowani na Internecie nie zawsze to zrozumieją. Jednak czytanie książek ma sens. Trzeba pamiętać o historii.

odpowiedz
(L)istek - 09.11.2019 / 22:48, *.play-internet.pl

I teraz mobilizujemy wszystkich kumpli,na Śląsku ma nas być 3 tysie.

odpowiedz
Łysy z Bródna - 09.11.2019 / 22:30, *.chello.pl

Nie rozumiem jak można przy prowadzeniu 5-1 śpiewać "nie poddawaj się ....."

odpowiedz
kubica - 10.11.2019 / 00:10, *.cyfrowypolsat.pl

@Łysy z Bródna: tego nikt nie rozumie.

odpowiedz
Arek - 10.11.2019 / 00:16, *.tpnet.pl

@Łysy z Bródna: a ja rozumiem. Może np. po to, żeby nie osiadali na laurach tylko szli po kolejne bramki.

odpowiedz
Szymus - 10.11.2019 / 05:58, *.centertel.pl

@Łysy z Bródna: a byłeś baranie przynajmniej na jednym meczu w sezonie ?

odpowiedz
Kołtun - 10.11.2019 / 08:28, *.t-mobile.pl

@Łysy z Bródna: łysy gramy zawsze o najwyższe cele, tak dla przypomnienia, dla mnie przy stanie 100:0 może lecieć ta przyspiewka

odpowiedz
Fanatyk - 10.11.2019 / 09:10, *.t-mobile.pl

@Łysy z Bródna: Racja, padaczka jakby nie patrzył!!!

odpowiedz