Paweł Juchniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Juchniewicz: Nie można było sobie wymarzyć lepszego startu sezonu

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com


- Zdecydowanie nie można było sobie wymarzyć lepszego startu sezonu. Wynik oraz gra nas bardzo cieszy. Nie mogliśmy się doczekać tego pojedynku, tym bardziej jestem zadowolony, że było to dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem dopingu, bo tak na prawdę nie wiedzieliśmy czego się spodziewać po pierwszym meczu Legii w roli gospodarza – powiedział po meczu trener Legii Paweł Juchniewicz.

- W tym roku naszym jedynym celem który nam przyświeca jest mistrzostwo. Już w zeszłym sezonie grając, jako WinWin taki cel mieliśmy. Ostatecznie do awansu zabrakło jednej bramki, dlatego nie wyobrażamy sobie innego zakończenia sezonu niż awans.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.