fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Milewski: Doping kibiców nam pomógł

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Lepszego początku sezonu nie mogliśmy sobie wymarzyć. Zawsze ten pierwszy mecz jest wielką niewiadomą, jednak sparingi pokazały, że jesteśmy dobrze przygotowani i dzisiaj to potwierdziliśmy. Spotkanie było pod naszą kontrolą, ale mogliśmy zdobyć nieco więcej goli – powiedział po meczu kapitan Mariusz Milewski.


- Doping kibiców niósł nas oraz mocno nam pomógł, dodatkowo deprymował rywali. Spodziewaliśmy się, że na pierwszym meczu będzie dużo ludzi, mam nadzieję że podobnie będzie podczas następnych spotkań. Wsparcie kibiców jest bardzo ważne, a dla nas przyjemnością jest gra dla nich.

- Naszym celem, jest awans i nic więcej nas nie interesuje. Chcemy jak najszybciej znaleźć się w Ekstraklasie, ale najpierw musimy wskoczyć do pierwszej ligi.

- Od dziecka marzyłem, aby grać z „eLką” na piersi. Nie tylko ja, bo wielu chłopaków również tego pragnęła, ale nie mówiła o tym głośno. Dodatkowo zdobyłem pierwszą bramkę. Wszyscy się cieszymy bo jest to dla nas małe spełnienie naszej przygody z piłką.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.