2019-06-28 | zgrupowanie, Leogang, siatka, piłka, Ekstraklasa, III liga, boisko, zaślepka - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Legioniści przeciw sobie

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Do spotkań wypożyczonych legionistów doszło w niższych ligach. Na zapleczu ekstraklasy Zagłębie Sosnowiec z Tomaszem Nawotką w składzie wygrało 2-0 z Wigrami Suwałki (pełny mecz Konrada Matuszewskiego). Natomiast Radomiak Radom z Mateuszem Kochalskim podzielił się punktami z Puszczą (Maksymilian Sitek). W II lidze Kacper Skibicki miał okazję spotkać się z Bartłomiejem Ciepelą i Łukaszem Zjawińskim przy okazji meczu Pogoni Siedlce ze Stalą Stalowa Wola.

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z ŁKS Łódź
Mikołaj Kwietniewski (Wisła Płock) - do 78. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Cracovią

I liga
Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Wigrami Suwałki
Maksymilian Sitek (Puszcza Niepołomice) - do 69. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Radomiakiem Radom
Mateusz Żyro (Stal Mielec) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Chojniczanką Chojnice

II liga
Mateusz Bondarenko (Skra Częstochowa) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu ze Stalą Rzeszów
Kacper Skibicki (Pogoń Siedlce) - od 63. minuty w przegranym 1-2 meczu ze Stalą Stalowa Wola. Ukarany żółtą kartką.

Stal Stalowa Wola
Bartłomiej Ciepiela - do 79. minuty w wygranym 2-1 meczu z Pogonią Siedlce
Łukasz Zjawiński - do 46. minuty w wygranym 2-1 meczu z Pogonią Siedlce

III liga
Michał Gładysz (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) - 90 minut w wygranym 3-1 meczu ze Zniczem Biała Piska
Paweł Łakota (Concordia Elbląg) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Legią II Warszawa
Mateusz Misiak (Sokół Aleksandrów Łódzki) - od 67. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z KS Wasilków
Dawid Olejarka (Wólczanka Wólka Pełkińska) - do 71. minuty w wygranym 3-2 meczu z Siarką Tarnobrzeg
Bartosz Rymek (Motor Lublin) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski