fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trzy dni wolnego, sparing z Legionovią

Woytek

Po sobotnim meczu z Górnikiem Zabrze piłkarze Legii Warszawa otrzymali trzy dni wolnego. Do treningów wrócą w środę o godzinie 17. Na sobotę sztab szkoleniowy zaplanował mecz sparingowy z drugoligową Legionovią Legionowo.

Spotkanie odbędzie się w samo południe na głównym boisku i jak poinformował klub będzie zamknięte dla przedstawicieli mediów zewnętrznych oraz publiczności.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
lob - 12.11.2019 / 22:59, *.chello.pl

W sobotę rezerwy mają grać z liderem naszej grupy. Ci co zostali z jedynki nie mogli by zagrać w Ostródzie ??? tylko grają z Legionovią o pietruchę..........

odpowiedz
News⚽️Legia - 12.11.2019 / 18:43, *.94.48

Gramy z Legionowiá Legionowo to 100%Legia! I piłkarze ,kibice,zarzád klub blisko Legii zawsze!trzeba zainwestować w L.L!fajnie jak by drugi Warszawski team grał w extraklapie!

odpowiedz
zDo(L)ny - 12.11.2019 / 20:19, *.chello.pl

@News⚽️Legia: Ale o który „drugi Warszawski team” Ci chodzi ? Mam nadzieje, że nie o ksp...

odpowiedz
News⚽️Legia - 12.11.2019 / 20:58, *.94.48

@zDo(L)ny: Jest ich wiele,Legionowia,Hutnik,Ursus,Polonez,Olimpia,choć jeden z nich powinien grać w extraklapie...

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 12.11.2019 / 22:16, *.play-internet.pl

@News⚽️Legia: W EX to przesadziłeś, ale w 1 lidze to i owszem przydałby się taki klub.

odpowiedz
Gk - 12.11.2019 / 22:21, *.orange.pl

@News⚽️Legia: Polonez?Ten klub nie ma seniorow.

odpowiedz
News⚽️Legia - 12.11.2019 / 22:26, *.94.48

@SŁAWEK(L): Nic nie przesadziłem,brak derbów,jeden klub to za mało na Stolice Polski!

odpowiedz
Kg - 12.11.2019 / 22:27, *.orange.pl

@SŁAWEK(L): skoro w trojmiescie sa 2 w krakowie 2 to czemu w warszawie nie moze byc ??

odpowiedz
News⚽️Legia - 12.11.2019 / 22:28, *.94.48

@Gk: A to szkoda,może kiedyś?

odpowiedz
News⚽️Legia - 12.11.2019 / 22:31, *.94.48

@Kg: Powinny być trzy kluby w Stolicy a może i cztery ,Warszawa powinna być Stolicá Futbolu✨⚽️⚽️⚽️✨

odpowiedz
Peter - 13.11.2019 / 05:58, *.vectranet.pl

@Gk: Dokładnie, już chyba ponad 25 lat :-D

odpowiedz
News⚽️Legia - 13.11.2019 / 17:20, *.204.109

@Peter: Kowalczyk powinien zainwestować i znaleść partera do budowy stadionu i reaktywacji dorosłej grupy Polonez Warszawa!

odpowiedz
Marek - 12.11.2019 / 14:17, *.gov.pl

Gdy wygrywają to jak dla mnie moga leżeć do góry wentylem. Inna sprawa że wygrywac w tej lidze to obowiazek a weryfikacja przychodzi w europie

odpowiedz
Pawełek - 12.11.2019 / 13:51, *.netfala.pl

Szkoda, że jest przerwa na repre. Po pierwsze - nuda. Po drugie - Legia jest w gazie, rozniosłaby kolejnych rywali, a po przerwie nie wiadomo jak będzie. Może zapomną jak się gra w piłkę...

odpowiedz
WWL - 12.11.2019 / 13:33, *.play-internet.pl

Sa Pinto nie ma a jego metody zostały.
Żenujące.
Powinien być darmowy wstęp

odpowiedz
Sputnik 44 - 12.11.2019 / 19:50, *.cyfrowypolsat.pl

@WWL : to nie jest mecz dla ciebie tylko dla trenerów... Bilety mozesz kupić na ligę.

odpowiedz
lhm - 13.11.2019 / 00:04, *.vectranet.pl

@Sputnik 44:
A co stoi na przeszkodzie, żeby mecz był i dla trenerów i dla kibiców? WWL określił to właściwym słowem. To jest żenujące...

odpowiedz