Fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

W styczniu Turcja, w lutym sparing z Wisłą Płock

Woytek, źródło: Legionisci.com, Wisła Płock

Na koniec zimowych przygotowań do rundy wiosennej Legia Warszawa zagra sparing z Wisłą Płock. Spotkanie zaplanowano na 2 lutego. Wcześniej, bo jeszcze tej jesieni, dojdzie do meczu obu drużyn w lidze.

Do rundy wiosennej legioniści będą przygotowywali się w Turcji. Zespół ma spędzić w styczniu w Belek prawie 3 tygodnie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
xaa12121 - 14.11.2019 / 23:37, *.tpnet.pl

BOZE !!!!!Czy oni nie wiedzą po raz kolejny, że styczeń w Turcji to okres deszczowy i tam mocno i często pada? To samo na Cyprze i tamte rejony się opuszcza. Ehh amatorka kolejny raz.

odpowiedz
Elquatro - 13.11.2019 / 18:48, *.chello.pl

Ciekawe czy prezes znowu sie nawali na obozie, jak ostatnio ze swiecacymi oczkami przutulal sie do sa pinto ;)

odpowiedz
Arek - 13.11.2019 / 23:09, *.tpnet.pl

@Elquatro: a potem ten że prezes go wyj...ł już na trzeźwo.

odpowiedz
Elquatro - 14.11.2019 / 11:53, *.chello.pl

@Arek: no co ty

odpowiedz
News⚽️Legia - 13.11.2019 / 17:17, *.204.109

Ja bym zabrał w Polskie gòry,jest tyle pièknych miejsc..I boiska I zaplecze by sie znalazło,zdrowe powietrze,Polskie jedzenie,a na koniec długa wèdròwka z przewodnikiem po Parkach Pièknych lub truchtem,wròcili by zachartowani I silniejsi ,z doznaniami wypoczynku na łonie natury....

odpowiedz
Pab(L)o - 14.11.2019 / 07:09, *.t-mobile.pl

@News⚽️Legia: tak, w górach świeże powietrze. Chyba Pan dawno nie był. W lato oczywiście. Ale w zimę mamy trochę gorzej!

odpowiedz
News - 14.11.2019 / 22:05, *.215.29

@Pab(L)o: To bèdzie już 11 lat na emigracji,wszystko sie zmienia...

odpowiedz
Gizior - 13.11.2019 / 17:02, *.alfa-system.net

Turcja czyli ulewy i zalane boiska... Są Pinto był baranem ale jednak obozy w Portugalii były najlepsze od jak pamiętam pogoda itp

odpowiedz
Pawełek - 13.11.2019 / 16:09, *.netfala.pl

A kiedy będą trenować w naszym centrum za Grodziskiem?

odpowiedz
kurd - 13.11.2019 / 15:09, *.vectranet.pl

Turcja? Tam wojna przecie!!!

odpowiedz
geds - 13.11.2019 / 15:17, *.centertel.pl

@kurd:
no chyba jednak to do Syrii udali się Turcy żeby walczy

odpowiedz
chmurka - 13.11.2019 / 15:05, *.comcast.net

Ja pamietam jak wiekszosc druzyn polskich pojechala do Turcji trenowac, a tam ulewy i silne burze.
Treningow prawie nie bylo.

odpowiedz
Mac - 13.11.2019 / 14:44, *.centertel.pl

III, widzę ze dobre czasy typu „tydzień na Cyprze , potem 3 dni z dziewczyna, potem tydzień w Hiszpanii „ się skończyły ;))) i dobrze, wyników nie ma to do roboty!!!

odpowiedz
Janek z Bielan - 13.11.2019 / 15:44, *.tpnet.pl

@Mac: jasne, zero wyników, beznadziejna pozycja w tabeli, żeby jeszcze ładnie grali, a tu nic :)

odpowiedz
Sputnik 44 - 13.11.2019 / 16:00, *.cyfrowypolsat.pl

@Janek z Bielan: niektórym nie dogodzisz. Gdyby mieli dwucyfrową przewagę punktową to by narzekał, że emocji mu brakuje...

odpowiedz
Darek - 13.11.2019 / 18:23, *.t-ipconnect.de

@Janek z Bielan: Druzyna gra dobrze i ladnie dla oka od miesiaca.A reszta od 3 lat to byla jedna wielka kupa.Dwa ostatnie mistrzostwa na farcie.Rok temu przegrali na naszym podwórku wszystko co tylko sie dalo przegrac.Od 3 lat nie graja nawet w lidze europy.Jeden miesiac dobrej gry i juz piejesz z zachwytu.Nie wiadomo czy za chwile ta druzyna nie przegra kolejnych dwoch meczow z rzedu.A zima mister Mioduski wyprzeda druzyne i zaraz nie bedzie wynikow.
Co do Turcji to ostatnio tam wialo i padalo.Dobrze ze Legia trenowala wtedy w Portugalii.

odpowiedz
Bialy - 14.11.2019 / 10:49, *.centertel.pl

@Darek : 100% racji, my nie jesteśmy minimalistami, my jesteśmy Legia, zawsze gramy o mistrza!!!

odpowiedz
Janek z Bielan - 14.11.2019 / 12:42, *.tpnet.pl

@Darek : nie pamiętam takiej gry Legii w ostatnich latach w lidze, może w jakimś pucharowym meczu z Realem czy Borussią. I gadanie, że ogrywamy dół tabeli jest głupie, bo ten sam Górnik remisuje z mistrzem Polski. Swoją drogą to tylko Piast może nam zagrozić, Lechia jak zwykle się posypie na wiosnę (już zaczęła), w Lechu ciągła rewolucja i mydlenie oczu, a dla Cracovii to za wysokie progi. Nie wiem co znaczy, że MP na farcie? Juventusem jeszcze nie jesteśmy. Jakby chciał wyprzedać, to by to zrobił, nie ma co czarno myśleć. W połowie listopada jest super, pewnie nie da rady takiego poziomu utrzymać do maja, bo to po prostu niemożliwe, ale w końcu walczą przez cały mecz, jest pomysł w ataku. Moim zdaniem przyczyną tego jest Vuko plus Wszołek. Jeszcze niech się nauczą strzelać z wolnych, rożne Antolica w końcu coś dają, bo na te Szymańskiego nie mogłem patrzeć, podobnie jak Gvilli

odpowiedz