fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

W styczniu turniej Legia Futsal Cup

Woytek

Sekcja futsalu Legii Warszawa organizuje pierwszy turniej Legia Futsal Cup, który odbędzie się 11 stycznia w hali OSiR Włochy przy ul. Gładkiej 18 w Warszawie.
- Każdy z Was może od teraz przyłożyć swoją rękę do budowy silnego legijnego futsalu. Zbierajcie drużynę i zgłaszajcie się. Twórzcie z nami sekcję Legia Warszawa Futsal - dobrze się przy tym bawiąc! - informują organizatorzy.

Więcej informacji uzyskacie tutaj: kontakt@legiafutsal.com lub tel: 793-098-861 / 504-213-024

fot. Legia Futsal

Centrum informacji o futsalowej Legii -> legionisci.com/futsal

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.