Czterech legionistów zagrało w reprezentacjach

Woytek - Wiadomość archiwalna

José Kanté wystąpił w reprezentacji Gwinei w meczu eliminacji do Pucharu Narodów Afryki z Mali. 29-letni napastnik Legii wszedł na boisko w 78. minucie w miejsce Aboubacara Camary, mecz zakończył się wynikiem 2-2. Z kolei od pierwszej minuty w meczu Czarnogóry z Anglią zagrał Marko Vesović. Pomocnik zagrał całe spotkanie, w 33. minucie został ukarany żółtą kartką. Mecz na Wembley zakończył się wygraną Anglików aż 7-0.

W niemalże identycznie nieudanym meczu wystąpił Arvydas Novikovas - Litwa przegrała w Faro z Portugalią 0-6. Novikovas zagrał 90 minut.

Chris Philipps, który ostatnie miesiące w Legii spędza w rezerwach, zagrał od początku w wyjazdowym meczu Luksemburga z Serbią. Piłkarz Legii został zmieniony w przerwie przy prowadzeniu Serbii 2-0. Mecz zakończył się wynikiem 3-2 dla Serbii.