REKLAMA

Chwalińska z kwalifikacją do MPJ

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W ostatni weekend we Wrocławiu odbyły się zawody jeździeckie CSI2*, w których Waleria Branicka na koniu Domino zajęli 5. miejsce w konkursie Elite Tour. Zuzanna Chwalińska na klaczy Corazon 56, po znakomitym przejeździe w finale Średniej Rundy, zakwalifikowała się na Mistrzostwa Polski Juniorów. Na zawodach ZR-B w Poczerninie, Małgorzata Pawłowska na klaczy Nordika zajęła 1. miejsce w konkursach 50 i 60 cm.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
dąbrowski - 16.11.2019 / 03:53, *.vectranet.pl

jak pod austerlitz wargam

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.