REKLAMA

Nowe legijne graffiti: Ave WFH (205)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

We współpracy legionistów z Wilanowa i Konstancina w ostatnim czasie powstało efektowne i sporych rozmiarów graffiti "AVE WFH Legia Warszawa". Nową pracę w wersji "old school" przygotowali legioniści z Pragi.




przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Ja - 17.11.2019 / 14:10, *.centertel.pl

D nie urywa

odpowiedz
BanitaJWS - 15.11.2019 / 21:36, *.in-addr.arpa

Prace wyje...nko , wykonanie jak i estetyka pelna e(L)egancja na dobrym poziomie .
DziekujeMy Artysci ! ;) i pozdrowki z UK !

odpowiedz
Graffiti - 15.11.2019 / 17:24, *.chello.pl

Jak mamy problemy z zaciekami:
- wybieramy firmę lakieru która daje mniejsze ciśnienie (np. montana)
- zmieniamy końcówkę
Jak mamy problemy z linią prostą:
- używamy taśmy malarskiej
- oddajemy puche komuś kto się zna na graffiti

Zamysł pracy bardzo fajny - wykonanie mało staranne i nie estetyczne!

odpowiedz
woot - 15.11.2019 / 23:12, *.icpnet.pl

@Graffiti:
Jak mamy problem z ortografią:
- kupujemy słownik ortograficzny
- studiujemy całą noc zamiast pisać przemądrzałe komentarze

Zamysł bardzo fajny, ale efekt raczej śmieszny!

odpowiedz
F - 16.11.2019 / 08:34, *.129.190

@Graffiti: nieestetyczne,NIE w przymiotniku piszemy bez spacji

odpowiedz
Barczi - 16.11.2019 / 09:49, *.chello.pl

@Graffiti:
Weź puchy i namaluj lepsze artysto.

odpowiedz
Graffiti - 19.11.2019 / 16:21, *.chello.pl

@Barczi :

maluje od lat te same barwy co wy.. nie spinajcie tak zwieraczy - to był zestaw dobrych rad od kolegi z dawnego B3S (teraz proszę wpisać te magiczne trzy literki w google image a wyświetlą się wam moje referencje w sprawach graffiti).

No ale w myśl zasady "chwalić trzeba nawet bohomazy" przyje...liście się o ortografię.

odpowiedz
Mac - 15.11.2019 / 16:35, *.centertel.pl

Buldog super jak w latach 90 tych :)

odpowiedz
Bródno - 15.11.2019 / 16:19, *.chello.pl

Praca chłopaków z Pragi kozacka...

odpowiedz
Krzysiek - 16.11.2019 / 11:43, *.144.37

@Bródno :
To chyba jakaś wspólna praca Pragi z UZL. Bo widziałem podpis.

odpowiedz