fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rugby

Legia Warszawa 12-18 Rugby Białystok

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 7. kolejki I ligi rugby rozegranym na Skrze Legia Warszawa przegrała z Rugby Białystok 12-18. W tym sezonie legioniści zgromadzili na swoim koncie 2punkty i zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Był to ostatni mecz w tym roku kalendarzowym. Trzy ostatnie kolejki fazy zasadniczej dobędą się w kwietniu 2020.

Rugby: Legia Warszawa 12-18 (0-15) Rugby Białystok

Punkty Legia: Hubert Kisiel 5 (P), Jose Cabrera 5 (P), Jakub Mitek 2 (pd)

Punkty Białystok: Sebastian Śliwowski 8 (pd, 2K), Marcin Majorczyk 5 (P), Mateusz Perzyna 5 (P)

P - przyłożenie 5 pkt.
pd. - podwyższenie 2 pkt.
K - karny 3 pkt.

Centrum informacji o rugby Legii -> legionisci.com/rugby


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
kontroler_biletow - 16.11.2019 / 23:19, *.105.102

W takim razie czekamy na nowy rok

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.