fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

W Łęcznej we wtorek

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Ustalono dokładne terminy 1/8 finału Pucharu Polski. Legia Warszawa zagra na wyjeździe z Górnikiem Łęczna. Spotkanie zostanie rozegrane 3 grudnia o godz. 20:45. Legia II Warszawa tego samego dnia o godz. 17:45 zagra z Piastem Gliwice. Oba mecze będą transmitowane przez Polsat Sport.

Terminarz meczów Legii:
23.11. (SO) godz. 17:30 - Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
30.11. (SO) godz. 20:00 - Legia Warszawa - Korona Kielce
03.12. (WT) godz. 20:45 - 1/8 finału PP - Górnik Łęczna - Legia Warszawa
08.12. (ND) godz. 17:30 - Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
14.12. (SO) godz. 20:00 - Legia Warszawa - Wisła Płock
20.12. (PT) godz. 20:30 - Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

Więcej w działach:
Terminarz Legii
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Kibic L - 16.11.2019 / 12:42, *.tpnet.pl

Skoro Łęczna nas pozdrawia to nie można zrobić zapisów np jak kiedyś Lech przyjechał zwiedzać muzeum powstania Warszawskiego?

odpowiedz
Hu...! z ! zakazami ! - 16.11.2019 / 01:46, *.215.53

Hej!Legio!Jesteśmy!Z!Wami!

odpowiedz
P - 15.11.2019 / 18:34, *.play-internet.pl

Wszyscy do Łecznej !!!!!

odpowiedz
eth - 16.11.2019 / 00:30, *.t-mobile.pl

@P: zakaz chyba jest...

odpowiedz
News⚽️Legia - 15.11.2019 / 16:42, *.215.53

Łêczna ponoć wyraża chéć usostépnienia całego sektora za bramkà ,jak to miało miejsce w finale z bad wisłá✨⚽️✨

odpowiedz
Kibic L - 15.11.2019 / 16:50, *.tpnet.pl

@News⚽️Legia: no to na że będą zapisy w otwartej sprzedaży... Poza tym za drugą z bramek nie ma trybun tylko bilbordy....

odpowiedz
News⚽️Łèczna fajne Miasto - 15.11.2019 / 18:00, *.215.53

@Kibic L : Legia pozdrawia dobrych z Łècznej,piłka nożna dla kibicòw!

odpowiedz
upecek - 15.11.2019 / 12:46, *.chello.pl

Bycie kibicem Legii to fajna sprawa. Można 2x dziennie obejrzeć na żywo transmisję z meczu swojej drużyny :-)

odpowiedz
Ding - 15.11.2019 / 10:24, *.play-internet.pl

Z terminarzem coś nie bangla. Specjalnie Legie jednego dnia dali, żeby rezerwowi w meczu z Łęczną nie mogli zagrać w dwójce

odpowiedz
magoo - 15.11.2019 / 10:42, *.orange.pl

@Ding: I tak przepisy nie pozwalają na więcej niż 3 zawodników pierwszej drużyny w meczu drugiej w PP.

odpowiedz
Ding - 15.11.2019 / 11:45, *.play-internet.pl

@magoo: Wiem, ale to zawsze byłoby trzech, z których można skorzystać.

odpowiedz
Dzidas - 15.11.2019 / 12:36, *.t-mobile.pl

@Ding: nie żadnych "trzech",jak Ci tu piszą, tylko nie może zagrać żaden, który grał równolegle w tym samym sezonie w drugiej drużynie tego samego zespolu, póki oba grają. Przy czym w dwójce musi grać Rosołek. Dopiero jak któraś z tych drużyn odpadnie, trzech graczy którzy w niej grali, może zagrać w tej która gra dalej.

odpowiedz
Gienek - 15.11.2019 / 10:23, *.netfala.pl

Ile Legii wybiera się do Łęcznej? Kiedy zapisy?

odpowiedz
. - 15.11.2019 / 10:22, *.t-mobile.pl

Dwie porażki będą

odpowiedz
Do debila wyzej - 15.11.2019 / 10:36, *.centertel.pl

@.: haha przestań tyle wciagac hahahah

odpowiedz
BukSpec - 15.11.2019 / 12:43, *.centertel.pl

@.: Zgadza się, będą 2 porażki. Ładny kurs na awans Łęcznej warto stawiać + Piast pewniak na podbicie.

odpowiedz
... - 15.11.2019 / 16:18, *.vectranet.pl

@Do debila wyzej: ty to jednak prostakiem pozostaniesz. Koniec z PP.

odpowiedz
Hg - 15.11.2019 / 16:21, *.chello.pl

@.: to ty i twój stary

odpowiedz
Arek - 15.11.2019 / 23:10, *.tpnet.pl

@...: prostaku, najpierw się podpisz, a potem ludzi obrażaj. A najlepiej by było, jakbyś tak się przymknął.

odpowiedz
Lf@n - 15.11.2019 / 10:13, *.centertel.pl

Fajnie że Polsat zrobi w końcu transmisję z meczu Legii II :-)

odpowiedz
Mac - 15.11.2019 / 16:34, *.centertel.pl

@Lf@n: tak powinno być zawsze!!! :) to skandal ze tego meczu nie ma na L3 :(

odpowiedz
Grzegorz - 15.11.2019 / 09:59, *.skyware.pl

gdzie będzie mecz z Piastem w Ząbkach czy Ł3. ??????

odpowiedz
Danti - 15.11.2019 / 10:07, *.t-mobile.pl

@Grzegorz: ząbki

odpowiedz
Gosć - 15.11.2019 / 11:13, *.centertel.pl

@Danti: Gdzie są bilety? Lecimy tam!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 15.11.2019 / 11:57, *.play-internet.pl

@Grzegorz: Na k6 zagrają.

odpowiedz
Elquatro - 15.11.2019 / 15:19, *.chello.pl

@Grzegorz: to nie wiesz???????

odpowiedz