fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz z Koroną

źródło: Legionisci.com

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz z Koroną Kielce, który odbędzie się 30 listopada o godzinie 20:00 na stadionie przy Łazienkowskiej 3. Wejściówki na to spotkanie można nabywać w niższej niż zazwyczaj cenie - 25 zł na Żyletę. Ponadto, każdy kto zakupi białą, wyjazdową koszulkę Legii w sklepie stacjonarnym, bilet na mecz z Koroną dostanie gratis.
Kupujący może wybrać bilet na dowolną trybunę (za wyjątkiem trybun biznesowych i trybuny gości). Kasjer w POK wydaje bilet na podstawie przestawienia dowodu zakupu (paragonu).

KUP BILET NA MECZ Z KORONĄ



Punkty stacjonarne sprzedaży biletów czynne będą w następujących terminach:
- kasy klubu przy ul. Łazienkowskiej 3 - czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-19:00, w soboty w godz. 10:00-17:00, a także w niedziele w godz. 10:00-16:00;

- wyspa w Centrum Handlowym M1 w Markach - czynna codziennie w godz. 11:00-20:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;

- Fan Corner Legii Warszawa w Centrum Handlowym "Janki" - czynny codziennie w godz. 9:00-21:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;

Na 2 dni przed meczem z kasy będą otwarte w godz. 8:00-21:00. W dniu meczu kasy klubu i POK otwarte są od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.

Do zakupu biletu nie jest konieczne posiadanie kart kibica.


fot. Legia Warszawa
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (33)

+dodaj komentarz
PabLo - 26.11.2019 / 11:47, *.sky.com

Świętokrzyscy Legioniści!!

odpowiedz
jo - 23.11.2019 / 06:24, *.tpnet.pl

Licząc od początku sezonu to na razie karnet to zbędny wydatek... Jak wliczę mecze, na których być nie mogłem to faktycznie mój karnet mocno wspiera Legię ale dla mnie ta inwestycja nie była opłacalna... Lepiej kupować pojedyncze bilety.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 21.11.2019 / 00:39, *.mykris.net

a kto gra?

odpowiedz
ktoś - 21.11.2019 / 08:40, *.play-internet.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: Polska z Azerbejdżanem

odpowiedz
Mario - 20.11.2019 / 10:37, *.play-internet.pl

Przecież to Andrzejki. ..nie ma lepszych terminów?!

odpowiedz
Elquatro - 20.11.2019 / 21:13, *.chello.pl

@Mario: może .. W grudniu popołudniu, to niedługo

odpowiedz
Elquatro - 22.11.2019 / 12:19, *.chello.pl

@Mario: albo idź lub zadzwoń do POKu i poproś żeby przełożyli

odpowiedz
S.G 68 - 30.11.2019 / 11:28, *.tpnet.pl

@Mario: Wigilia. Praw Fanatyk :)

odpowiedz
News⚽️Legia - 20.11.2019 / 00:41, *.70.63

Brawo ceny ok! ...,teraz jeszcze jedna promocja pierwsze 2500 tyś kibiców na Żylecie,dostajá białá koszulke !za darmo,koszulka ta bédzie unikatowa z historiá Legii I sukcesów , koszulka ta upoważni do pierwszeństwa w wyjazdach i meczach domowych,w najbliższym czasie✨⚽️⚽️⚽️✨

odpowiedz
wawerr - 19.11.2019 / 18:18, *.tpnet.pl

W koronie jest największe drewno Ekstraklapy czyli Michał dwie gorsze nogi Żyro więc wygrana pewna, dziwie się że to drewno jeszcze ktoś chce

odpowiedz
Elquatro - 19.11.2019 / 20:22, *.chello.pl

@wawerr: szanuj bylego pilkarza tego klubu

odpowiedz
wawerr - 19.11.2019 / 21:03, *.tpnet.pl

@Elquatro:
ten drewniak to najgorszy zawodnik jaki grał w Legii w XXI wieku, drewniak grał tak tragicznie ze nawet go w Żyrardowie nie chcieli swego czasu...

odpowiedz
Elquatro - 19.11.2019 / 21:50, *.chello.pl

@wawerr: dowartosciowales sie?

odpowiedz
Lopez - 19.11.2019 / 22:01, *.tpnet.pl

@Elquatro:
wawerr na rację żyro to drewno i nie zasługuje na żaden szacunek bo przeważnie grał gorzej niż źle

odpowiedz
Artur Boruc - 19.11.2019 / 22:23, *.chello.pl

@Lopez : racje ma Elquatro. Wypada ci współczuć tego co napisałeś.

odpowiedz
Elquatro - 19.11.2019 / 22:32, *.chello.pl

@Artur Boruc: moralł z tego taki drogie dzieci: wawel i lopes w swoim kipeskim zyciu w kiepskim świecie zapewne nie raz zobacza numer buta od strony podeszwy z bardzo bliska ;)

odpowiedz
Zosia - 19.11.2019 / 22:34, *.chello.pl

@Lopez : wawer mial złą narracje!

odpowiedz
Lopez - 20.11.2019 / 05:07, *.tpnet.pl

@Elquatro:
Żyro do Żyrardowa !!! Pamiętacie czy już zapomnieliscie...?

odpowiedz
zaba285 - 22.11.2019 / 10:36, *.lukman.pl

@wawerr: to fakt, był bardzo drewniany, ale miał też bardzo dobry okres. gdy ogrywaliśmy Celtic 6:1 w dwumeczu odegrał jedną z kluczowych ról. pamiętam, że wtedy ze zdziwieniem pomyślałem, że może jednak zrobi jakiś postęp. później w e-klapie wrócił do swojej normalności, czyli znów stał się drewniany, nie potrafił piłki przyjąć dobrze itp.

mimo wszystko szanuje, miał takie umiejętności jakie miał, ale nie ma powodu żeby go nie szanować

odpowiedz
zaba285 - 22.11.2019 / 10:43, *.lukman.pl

i jeszcze dodam, że po odejściu do Anglii o dziwo radził tam sobie całkiem nieźle do momentu strasznej kontuzji. mógł być kaleką, a udało mu się wrócić do sportu, za to tez należy mu się szacunek

odpowiedz
wawerr - 22.11.2019 / 15:15, *.tpnet.pl

@zaba285:
musiał wyjechać za granicę bo w Polsce to nawet w Żyrardowie go nie chcieli jak był tam przez wszystkich wysyłany , drewno i tyle

odpowiedz
S.G 68 - 30.11.2019 / 12:15, *.tpnet.pl

@Lopez : widać że nie pamiętacie Romana Oreszczuka :) :) :) to był kozak . Żyro to przy nim Messi . poczytaj jak kto i dlaczego go sprowadził . jak ''masa'' chciał połamać mu nogi :)

odpowiedz
S.G 68 - 30.11.2019 / 12:22, *.tpnet.pl

@S.G 68: ps. Żyro?! ja to przy nim Messi :)

odpowiedz
Cyniek - 19.11.2019 / 17:26, *.play-internet.pl

W tym sezonie naprawdę ceny są dobre

odpowiedz
Mietek - 19.11.2019 / 14:48, *.play-internet.pl

I gitara ! Super że drugi sezon nie kupiłem karnetu !

odpowiedz
Elquatro - 19.11.2019 / 15:34, *.chello.pl

@Mietek : biznesmen to ile juz jestes do przodu?

odpowiedz
Arek - 19.11.2019 / 20:21, *.tpnet.pl

@Mietek : ale kogo to obchodzi?

odpowiedz
seba8102 - 19.11.2019 / 14:05, *.futuro.pl

Ja już mam i się wybieram :)

odpowiedz
Kalbar - 19.11.2019 / 13:04, *.chello.pl

Dobre ceny biletów, teraz bez wymówek idziemy na mecz.

odpowiedz
Gienek - 19.11.2019 / 12:39, *.netfala.pl

Wszyscy na mecz. Dobre ceny, nikt nie może narzekać.

odpowiedz