AZS AWF Warszawa - Legia Warszawa - fot. Jacek Wójcikowski fotografia
REKLAMA

Futsal

AZS AWF Warszawa 2-13 Legia Warszawa

Woytek

W meczu 3. kolejki II ligi futsalu rozegranym w Hali Gier na AWF Legia Warszawa wygrała z AZS AWF Warszawa 13-2. Do przerwy "Wojskowi" prowadzili 6-1. Kolejne spotkanie legioniści rozegrają w przyszłą niedzielę o godzinie 19:00 w hali przy Banacha w ramach rozgrywek Pucharu Polski z Drukarzem Warszawa. Pierwotnie zaplanowany ligowy mecz został przeniesiony na inny - nieustalony jeszcze termin.

II liga: AZS AWF Warszawa 2-13 (1-6) Legia Warszawa
gole: Mariusz Milewski 4, Krzysztof Jarosz 3, Paweł Tarnowski 3, Adam Grzyb 1, Łukasz Krupnik 1, Bartłomiej Świniarski 1

Skład Legii:
Bramkarze: 16. Tomasz Warszawski, 88. Adam Świątkowski
Zawodnicy z pola: 5. Paweł Juchniewicz, 81. Mariusz Milewski (kapitan), 4. Dominik Skorża, 8. Mateusz Gliński, 7. Łukasz Krupnik, 9. Paweł Tarnowski, 11. Bartłomiej Świniarski, 14. Krzysztof Jarosz, 19. Adam Grzyb

fot. Jacek Wójcikowski fotografia
fot. Jacek Wójcikowski fotografia
fot. Jacek Wójcikowski fotografia

Centrum informacji o futsalowej Legii -> legionisci.com/futsal


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Ronny - 24.11.2019 / 11:33, *.t-mobile.pl


O ile mi wiadomo sekcja stworzona przez prawdziwych kibiców Legii.
Zawodnicy również mocno związani z naszym klubem.
B R A W O !!!

odpowiedz
Dor - 23.11.2019 / 22:02, *.mm.pl

Chociaż jedna sekcja wygrała

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.