fot. Legia Fight Club
REKLAMA

Legioniści powalczą na MP oraz MŚ

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Sześciu pięściarzy Legii weźmie udział w 90. mistrzostwach Polski w boksie, które w najbliższą niedzielę rozpoczną się w Opolu. Wśród 177 zgłoszonych pięściarzy, sześciu reprezentować będzie Legię: Maciej Jewdokin (-57 kg), Szymon Brząkała (-63 kg), Paweł Rumiński, Paweł Michalik (-75 kg), Lech Fomicki (-81 kg) i Jan Majewski (-91 kg). Walki finałowe odbędą się w piątek, 29 listopada od godziny 16:30 w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Oleskiej 70 w Opolu.

Tymczasem w najbliższą sobotę do tureckiej Antalyi udadzą się dwie zawodniczki kick-bokserskiej Legii, które znalazły się w kadrze na Mistrzostwa Świata i rywalizować będą w formule kick light. Adrianna Dworniak walczyć będzie w kategorii wagowej -60 kg, zaś Klara Kleczkowska w kat. -55 kg. Do Turcji poleci także trener kadry, a jednocześnie trener klubowy obu zawodniczek, Przemysław Ziemnicki.

Reprezentantka Legia Fight Club, Karolina Koszewska w ostatnią niedzielę udała się 10-dniowe zgrupowanie reprezentacji Polski w Wałczu. Legionistka w dniach 12-16 grudnia poleci z kadrą na turniej bokserski do Paryża, gdzie rywalizować będzie w kat. -69 kg.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.