Zainteresowanie Niezgodą wyrażają Turcy - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Besiktas zainteresowany Niezgodą

Wiśnia, źródło: Fotospor

W zimowym oknie transferowym jednym z piłkarzy Legii, o których będą zabiegały zagraniczne kluby będzie z całą pewnością Jarosław Niezgoda. Tureckie media informują, że już teraz o napastnika pyta Besiktas Stambuł, którego przedstawiciele chcieliby się niebawem spotkać z dyrektorem sportowym Legii Radosławem Kucharskim.

Niezgoda w tym sezonie strzelił 9 goli w 17 spotkaniach. 24-letni napastnik ostatnio stracił miejsce w wyjściowym składzie, lecz nie przeszkadza mu to w regularnym trafianiu do siatki. Wpisał się na listę strzelców w trzech z czterech ostatnich spotkań.

Oprócz Niezgody jednym z kandydatów do gry w Besiktasie jest Michael Krmencik z Viktorii Pilzno. Szkoleniowiec Besiktasu Abdullah Avci usilnie naciska na transfer piłkarza na tę pozycję.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
Mael1916 - 23.11.2019 / 16:53, *.centertel.pl

Jarek gra za mało a i tak ma 9 bramek strzelonych gdzie gytkier ma 10 i jes liderem strzelców. Jak zacznie grać regularnie będzie strzelał to lis pola karnego z krwi i kości tylko kontuzje go nie oszczędzały. A w ogóle moim zdaniem powinniśmy grać 2 napastników przecież to ekstraklasa

odpowiedz
Bemowo L - 23.11.2019 / 12:33, *.vectranet.pl

Minimum za 10 mln euro netto.
Trzeba się cenić.

odpowiedz
Bródno - 23.11.2019 / 16:51, *.chello.pl

@Bemowo L: dokładnie

odpowiedz
tekken (L) - 24.11.2019 / 13:01, *.chello.pl

@Bemowo L: Dokładnie i kupić kogoś z nszej ligii np. Bukse za 3 mln E i będzie ok.

odpowiedz
Sympatyczny - 23.11.2019 / 09:20, *.centertel.pl

Czy Legia musi sprzedawać każdego perspektywicznego zawodnika?
Wg mnie powinni poczekać aż najpierw zdobędą Mistrzostwo Polski, odbędą się Mistrzostwa Europy na które może pojechać jak utrzyma obecną formę. Następnie zdobyć Ligę Mistrzów i dopiero jak się tam wypromuj sprzedać za godziwe pieniądze.
Łapanie obecnie pierwszej lepszej oferty byłoby nierozsadne. Sprzedaż takiego zawodnika powinna zasilić kasę klubu min. 10 mln EUR.

odpowiedz
Groch - 23.11.2019 / 14:54, *.inetia.pl

@Sympatyczny : powiedz nam kosztem kogo on ma pojechać na ME Milika , piątka,a może lewego

odpowiedz
ujaranay - 22.11.2019 / 20:42, *.kth.pl

Niezgoda to bardzo dobry napastnik. W klubie takich ludzi nie powinno się puszczać dopóki nie zasłużą na miano co najmniej reprezentanta. Besiktas - lepiej Galatasaray ! To jest marka ! Mam nadzieję, że jeśli odejdzie, to przyjdzie Podolski ! Legia !

odpowiedz
No limit - 22.11.2019 / 23:38, *.centertel.pl

@ujaranay:
Jaki Podolski?
Nie żałuj sobie - niech przyjdzie Rummenigge!

odpowiedz
MM - 22.11.2019 / 17:31, *.chello.pl

Za 4-5 milionów euro można spokojnie sprzedać moim zdaniem. Parę dobrych meczy ostatnio, jakaś perspektywa na rozwój, ale zdecydowanie nie wydaje się być lepszy od wielu dobrych napastników jakich legia miała wcześniej (np. Niko).

odpowiedz
Yorick - 22.11.2019 / 17:11, *.52.217

Czy mi się wydaje, czy widzę te same nicki, które jeszcze 2-3 miesiące temu wyzywały Niezgodę od kalek?

odpowiedz
Wolfik - 22.11.2019 / 21:27, *.mm.pl

@Yorick: Dziwisz się Kolego? Przecież za euro nasi rodacy są gotów sprzedać nerkę, duszę i matkę staruszkę wraz z fotelem na którym siedzi. A za rok nie będzie już ani pieniędzy, ani niczego innego. Ale zabawić się chwilę można....

odpowiedz
Książę Nocy - 22.11.2019 / 16:27, *.inetia.pl

Teraz w zimie kudłaty hochsztapler, może się wykazać i przynajmniej nie osłabić Legii, nie sprzedawszy tych, o których dziś głośno. Przynajmniej nie sprzedawać tych dobrych, po których się zgłoszą. Jeśli będzie inaczej, czyli jak co pół roku, to oznacza, że o rozwijającej się Legi, wciągającej ligę nosem (nie mówiąc już o regularnej grze w LE) możemy zapomnieć. Czas pokaże ale ja osobiście już wiem jak będzie...

odpowiedz
Ibis - 22.11.2019 / 19:14, *.chello.pl

@Książę Nocy:
Trafna uwaga Kolego, ale tych symbolicznych trzech kropeczek - ja osobiście - nie pragnę poznawać. Dajmy prezesowi szansę. Przez minione trzy lata już tyle namieszał, że czas najwyższy na...opamiętanie!

odpowiedz
BieLany 63 - 22.11.2019 / 16:00, *.play-internet.pl

No nie,po dpbrych trzech czterech meczach od razu sprzedawac,jak tak to sprzedać wszystkich do turasow wtedy będzie kasa i Miodek będzie zadowolony.

odpowiedz
Sezonowiec - 22.11.2019 / 15:30, *.40.143

W napadzie jest Ngolo Kante więc bez obaw

odpowiedz
Snah - 22.11.2019 / 15:24, *.a3fiber.se

Niezgoda jest materialem na Legie. Niech pogra u nas jeszcze z 2-3 lata. Dla mnie super napastnik (jak na polska extraklase).

odpowiedz
jacq - 22.11.2019 / 15:17, *.tpnet.pl

Pewnie,jak tylko ktoś zacznie dobrze grać,to sprzedać.Tylko żeby potem zdziwienia nie było,że MP nie będzie.

odpowiedz
Greg61 - 22.11.2019 / 14:43, *.tpnet.pl

bzdura

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 22.11.2019 / 14:23, *.mykris.net

Co za grajdolek. Nie mozma spokojnie pograc lepiej od reszty...

odpowiedz
Kuba - 22.11.2019 / 13:49, *.t-mobile.pl

Jak tylko jakiś piłkarz wybija się ponad przeciętność, od razu jest sprzedawany. Tak było ostatnio z Szymańskim na ten przykład. Był za dobry na grę w Warszawie? Czy dożyjemy czasów, kiedy to Legia będzie się starała o zdolnych piłkarzy z innych klubów? "Legia to jest potęga..."

odpowiedz
Huraa!! - 22.11.2019 / 13:37, *.vectranet.pl

Oby tylko nie złapał kontuzji bo wtedy nici z transferu.

odpowiedz
(L)enar - 22.11.2019 / 13:19, *.centertel.pl

Dobre info Bracia. Jest zainteresowanie, Miodek czuje srebrniki, Vuko bedzie Jarka wystawiał w kazdym meczu, patrz poprzednio Drewnowic.
Jest szansa ze cos jeszcze ugramy do przerwy.

odpowiedz
Amor - 22.11.2019 / 12:46, *.t-mobile.pl

Nieeeee......to jest super gracz,musi zostać,za rok lub dwa dadzą 5mln...

odpowiedz
Rafał - 22.11.2019 / 10:56, *.144.254

Z Jarkiem jest jak z " Niko".Wypychamy Jarka bo niby "szklany" itd. ale on ma to coś,potrafi zdobywac gole,powinnismy mu życzyć aby grał u Nas jak najdłuzej,osiagał sukcesy.Bo o to nam chodzi.A tak wyglada na to ze Legię będzie towarem eksportowym,dla tych,ktorzy kopną prosto parę razy!

odpowiedz
loczek - 22.11.2019 / 10:29, *.net.pl

sprzedawać...są młodzi w kolejce...powodzenia

odpowiedz
Gizior - 22.11.2019 / 10:18, *.t-mobile.pl

Najgorsze to że my będziemy sprzedawać za jakieś śmieszne ceny, cała Europa szuka napastnika więc na spokojnie można o wciąż młodym Polaku z smykalka do strzelania z dobrymi statystykami myśleć o kwocie 7mln euro bo za 3to szkoda sprzedawać no i oczywiście mieć zastępstwo za niego... Ale my ośmieszamy się jakimiś małymi sumami

odpowiedz
Czesiooo - 22.11.2019 / 10:03, *.chello.pl

Jak dadza ze 3 miliony to sprzedawac. Takich grajkow w 2 lidze jest pełno.

odpowiedz
L - 22.11.2019 / 10:16, *.play-internet.pl

Podaj nazwiska

odpowiedz
Hg - 22.11.2019 / 13:09, *.chello.pl

@Czesiooo: głupi jesteś

odpowiedz
Gienek - 22.11.2019 / 10:01, *.netfala.pl

Za mniej niż 10 mln EUR nie sprzedawać. Legia musi się cenić.

odpowiedz
Alan - 22.11.2019 / 11:11, *.t-mobile.pl

@Gienek:
Daj mi nazwaisko piłkarza (L) który poszedł za 10 mln euro.

odpowiedz
Sputnik 44 - 22.11.2019 / 13:27, *.t-mobile.pl

@Alan: nie tylko z (L), ale w ogóle ilu z eklapy za taki hajs odeszło??

odpowiedz
oLaf - 22.11.2019 / 19:33, *.vectranet.pl

@Sputnik 44: znam odpowiedź: ŻADEN ! : O

Stąd chyba się nie uda. : (

Niezgoda jest super ale niestety ''szklany", więc lepiej go sprzedać puki można...

odpowiedz
Arek - 22.11.2019 / 23:36, *.tpnet.pl

@Sputnik 44: ale w końcu kiedyś musi być ten pierwszy raz. Chociaż mimo wszystko, wolałbym, żeby został.

odpowiedz