Kamil Trzciński - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Trzciński: Spodziewaliśmy się więcej po naszej grze

Hugollek, Maciej Frydrych , źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Gra opierała się na końcówkach, jednak my je przegrywaliśmy. Nie jesteśmy zadowoleni z tego meczu oraz z całokształtu naszej gry. Nie powinniśmy doprowadzać do takich nerwowych końcówek, tylko wcześniej rozstrzygać sety na naszą korzyść, tak jak to było na początku sezonu. Uważam, że nie tylko przegrywaliśmy w końcówkach, ale również w poszczególnych elementach. Na pewno spodziewaliśmy się więcej po naszej grze . Powiedział po meczu trener Kamil Trzciński.

- Staramy się na bieżąco analizować nasze błędy po każdym meczu. Na początku sezonu mieliśmy problemy z przyjęciem zagrywki flotowej na palce, popracowaliśmy nad tym i chłopcy sobie z tym nieźle radzą. Mieliśmy problemy z atakiem z czwartej strefy, wciąż nie jest idealnie, ale postępy widać. Dzisiaj podejmowaliśmy ryzyko przy zagrywkach, bo chcieliśmy zdobywać punkty. Nad zagrywką będziemy pracować w najbliższym czasie, choć i tak w ostatnim tygodniu skupiliśmy się nad nią. Blok oraz obrona to element na które również warto spojrzeć.

- W rundzie rewanżowej najpierw czeka nas pojedynek z Bestiosem Białystok, z który na inauguracje wygraliśmy bardzo pewnie. Jednak ten zespól zaczął lepiej grać i nawet możliwe, że będzie od nas wyżej w tabeli. Mecz ten na pewno będzie wyglądał inaczej niż poprzedni, bo wtedy Bestios jako beniaminek był przestraszony. Przez najbliższe dwa tygodnie trzeba wyczyścić głowy oraz paru zawodników, zaczynając ode mnie, musi uderzyć się w pierś.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.