REKLAMA

Wyniki 17. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

W niedzielę dwa mecze wygrali beniaminkowie - Raków pokonał Jagiellonię, a ŁKS wygrał z Cracovią. Dziewiątą porażkę z rzędu zanotowała Wisła Kraków. W sobotę liderująca Pogoń tylko zremisowała na wyjeździe z Arką. Wykorzystał to Śląsk, który wygrał w Gliwicach z Piastem aż 3-0 i wskoczył na pozycję lidera. Legia nie dała szans Koronie wygrywając 4-0. Na początek kolejki Zagłębie Lubin pokonało Górnika, a Wisła Płock przegrała u siebie z Lechem.

17. kolejka:

Zagłębie Lubin 2-0 Górnik Zabrze
Wisła Płock 0-2 Lech Poznań
Arka Gdynia 1-1 Pogoń Szczecin
Piast Gliwice 0-3 Śląsk Wrocław
Legia Warszawa 4-0 Korona Kielce
Raków Częstochowa 2-1 Jagiellonia Białystok
ŁKS Łódź 1-0 Cracovia
Wisła Kraków 0-1 Lechia Gdańsk

Kursy na Ekstraklasę

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
Arek - 01.12.2019 / 15:09, *.tpnet.pl

I Kwiecień sam się wydymał:) Nie podejrzewałbym typa o takie zdolności.

odpowiedz
Wolfik - 01.12.2019 / 17:23, *.mm.pl

@Arek: Najpierw dwa razy (na szczęście bez konsekwencji) wydymał się Sapała z Rakowa. A jak się nie wykorzystuje dwóch czy trzech setek to zazwyczaj kończy się na tarczy.

odpowiedz
Arek - 01.12.2019 / 22:26, *.tpnet.pl

@Wolfik: zgadza się, miał chłopak szczęście w tym przypadku. Za to Malarz znów klasa. Uratował Łks.

odpowiedz
X54 - 30.11.2019 / 22:01, *.plus.pl

W tabeli jest niestety błąd. Pogoń jest na drugim, bo ma korzystniejszy bilans meczów z Legią.

odpowiedz
X54 - 01.12.2019 / 09:11, *.pansa.pl

O, już nie ma błędu.

odpowiedz
Wolfik - 30.11.2019 / 15:01, *.mm.pl

Cóż, widać jak słaba (lub wyrównana, jak kto woli) jest ta nasza ekstraliga. Mistrzostwo zapewne wygra zespół, który będzie potrafił nie być w formie "sinusoidalnej". Jak do tej pory nikomu się ta sztuka nie udała. Obecnie na fali wznoszącej jest Lech, Pogoń i Śląsk, na biegunie przeciwnym płocka Wisła czy Lechia.
A dzisiejszy mecz z Koroną pokaże w jakim momencie jesteśmy my.

odpowiedz
s-s - 30.11.2019 / 10:26, *.play-internet.pl

Do redakcji. Na głównej stronie reklamy zasłaniają treść artykułu, których nie można usunąć. Czy to jest wirus, czy celowe działanie redakcji?

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 30.11.2019 / 11:29, *.legionisci.com

@s-s: nic takiego nie powinno mieć miejsca. Prosimy i raportowanie mailowe takich sytuacji (bo my jej nie widzimy) najlepiej ze screenshotem.

odpowiedz
Widelec - 30.11.2019 / 17:47, *.207.234

@s-s: zainstaluj sobie ublocka i privace badgera do tego najlepiej jakbyś korzystał z przeglądarki firefoxa,nie zobaczysz już wtedy żadnej reklamy na żadnej stronce,ja już zapomniałem jak reklamy wyglądają

odpowiedz
Tomek Mokotów - 30.11.2019 / 23:15, *.play-internet.pl

@Widelec:

Ale rozumiem, że strona jest ok, niezalezna od klubu, porusza tematy kibicowskie itd.

To po ch.j blokujesz na niej reklamy? Za darmo są serwery, materiały, benzyna, czas?

Na Onecie sobie blokuj patafianie.

odpowiedz
s-s - 01.12.2019 / 11:09, *.play-internet.pl

@Widelec: Dzięki! za pomoc, zainstalowałem Privacy Badger teraz jest OK i zainstalowałem na przeglądarce Google Chrome, no bo z niej korzystam. Działa!

odpowiedz
kontroler_biletow - 30.11.2019 / 03:30, *.stooldeer.us

proszę Szanowną Redakcję o uzupełnienie artykułu o wyniki ;)

odpowiedz
Krisu - 29.11.2019 / 23:54, *.centertel.pl

Jak ktoś chce podwoić, to proszę... Łączony zakład kurs 2.10 Legia wygra i pow. 2,5 gola w meczu. Pewniak.

odpowiedz
Yeti - 29.11.2019 / 22:55, *.vectranet.pl

Szmaciorz wygrał. W Posraniu już idą na majstra ;-)

odpowiedz
Albercik - 29.11.2019 / 20:32, *.plus.pl

Senymenalny a nie sentymentalny

odpowiedz
Widelec - 29.11.2019 / 14:58, *.207.234

Jestem ciekawy co tym razem nasz trenejro w obronie wymyśli,proponuje Wieteskę ma lewej obronie a Jędrzejczyka na bramkę do tego na prawej Lewczuk i w środku obrony Niezgoda z Majeckim

odpowiedz
antek - 29.11.2019 / 13:57, *.amazonaws.com

Korona tylko zwyciestwo

odpowiedz
WIE(L)UN - 29.11.2019 / 11:25, *.plus.pl

Gienia LEGIA piszemy z dużej litery czy to k... jest takie trudne do zrozumienia?

odpowiedz
Gienek - 29.11.2019 / 13:06, *.netfala.pl

@WIE(L)UN: A kto napisał z małej??? Załóż okulary.

odpowiedz
WIE(L)UN - 29.11.2019 / 16:36, *.plus.pl

@Gienek: napisałeś tylko pierwsza Litere

odpowiedz
Kojot44 - 29.11.2019 / 23:09, *.iunet.it

@WIE(L)UN Zrobiłeś literówkę. Widać, że jesteś bardzo inteligentny skoro rzucasz mięsem. Pewnie za mały zasób słów. Do słownika usiądź,a potem możesz pouczać innych.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 29.11.2019 / 10:08, *.chello.pl

Jeśli chcemy zdobyć MP, ten mecz musimy wygrać. Nie dopuszczam innej myśli. Tylko LEGIA!

odpowiedz
Gienek - 29.11.2019 / 09:06, *.netfala.pl

Tylko zwycięstwo, hej Legio ty(L)ko zwycięstwo!

odpowiedz