fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zapisy w sobotę

Bijemy rekord wyjazdowy do Wrocławia!

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Grudniowy wyjazd do Wrocławia może się okazać rekordowym i to nie tylko w naszym wykonaniu, ale możemy być pierwszą ekipą w kraju, która wypełni do ostatniego miejsca największy w ekstraklasie sektor gości. Wobec olbrzymiego zainteresowania wyjazdem w przedsprzedaży dla grup, dzielnic i fan klubów (rozeszło się blisko 3 tys. biletów), udało się zamówić od WKS-u maksymalną liczbę wejściówek - 3421 sztuk.

"Jest zajebiście, ale absolutnie nie możemy się na tym zatrzymać. To musi nas wszystkich nakręcić jeszcze bardziej. Cel jest jeden i po prostu musimy go zrealizować. WE WROCŁAWIU MAMY SIĘ STAWIĆ W 3421 OSÓB. Dotychczas żadna z ekip nie zbliżyła się nawet do tej liczby. Mamy szansę jako pierwsi wypełnić ten sektor w całości. Każdy z Was ma zrobić wszystko, abyśmy razem dla Legii ten cel zrealizowali!" - apelują Nieznani Sprawcy.

Zapisy na wyjazd do Wrocławia odbędą się przed sobotnim meczem z Koroną, w godzinach 17:30 - 19:00 w SportsBarze Ł3. Cena: 120 złotych, w tym przejazd pociągiem specjalnym oraz bilet na mecz. Przy zapisach należy podać imię, nazwisko i numer PESEL. Mecz Śląsk - Legia rozegrany zostanie w niedzielę, 8 grudnia o godzinie 17:30.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.