REKLAMA

Juniorzy Legii drudzy na turnieju MPJ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Juniorzy sekcji rugby Legii Warszawa zajęli drugie miejsce podczas turnieju Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się na Bemowie. Legioniści ponieśli jedną porażkę - w pierwszym spotkaniu ulegli Lechii Gdańsk 14-22. W drugim meczu Legia zremisowała ze Skrą 19-19, a w ostatnim spotkaniu pewnie pokonała Spartę Jarocin 33-5.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
FI(L)IP - 29.11.2019 / 22:26, *.amazonaws.com

Brawo młodziaki!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.