Wyniki legionistek w Partynicach i Zgierzu

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W ostatni weekend zawodniczki sekcji jeździeckiej Legii startowały w zawodach regionalnych w skokach przez przeszkody. W KJ Partynice Marta Witos na koniu Jumper MK zajęła 1. miejsce w konkursie klasy LL. W KJ Salio, Olga Szwarc na kucu Harley była najlepsza w konkursie 50cm oraz zajęła 3. miejsce w konkursie 60cm. Zuzanna Sztencel na kucu Sztrucel-K zajęła 2. miejsce w konkursie 60 cm.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
dąbrowski - 30.11.2019 / 19:05, *.vectranet.pl

jeżdziłem ,,kawaleryjsko'' na koniach z dyganiem - lubartów podobny do jakiej bitwy?

odpowiedz
K - 29.11.2019 / 19:36, *.t-mobile.pl

Brawo

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.