Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
RMFC - 30.11.2019 / 21:46, *.tpnet.pl

Czy to jest normalne żeby wygrywać 3-0 i śpiewać nie poddawaj się? To ulubiona przyśpiewka Vukovicia i dlatego śpiewamy ją bez względu na wynik?? To zaczyna wyglądać jak kabatet

odpowiedz
pete - 30.11.2019 / 23:52, *.chello.pl

@RMFC: z tego co słyszałem z okolic gniazda to tego akurat nie śpiewaliśmy :)

odpowiedz
KB PRG - 02.12.2019 / 00:01, *.vectranet.pl

@pete: Śpiewaliśmy i to nie raz. Żeby nie odpuszczali, tylko klepali bramki ile wlezie :)

odpowiedz
Sztywniutko Tarcho - 30.11.2019 / 21:02, *.t-mobile.pl

Od tygodni pisze tu to samo - Nasz max level to drużyny z 2 ósemki. Tu dajemy radę. Z przeciwnikiem z górnej przegrywamy w najlepszym razie remisujemy. Co to będzie oznaczać jeśli ten gamon dalej będzie nas trenował? Koniec sezonu na lądujemy gdzieś między 6 a 8 pozycja. Zrozum cię to wreszcie i nie piszcie że krytykuje i czepiam się bez sensu. Takie są fakty!!!

odpowiedz
ajg - 30.11.2019 / 21:10, *.chello.pl

@Sztywniutko Tarcho: Na koniec sezonu będziemy na I miejscu! Może wtedy odszczekarz to wszystko,co piszesz dość często?
Aha - jeśli nie zdobędziemy mistrza to ja odszczekam to , co o tobie myślę i piszę!!!!

odpowiedz
Sztywniutko Tarcho - 01.12.2019 / 15:16, *.t-mobile.pl

@ajg: chętnie. Przyjmuje. Pamiętaj będę cie szukał na koniec sezonu ajg.

odpowiedz
RMFC - 30.11.2019 / 20:17, *.tpnet.pl

Na razie gramy tak jakby przed nami była Barcelona albo Liverpool!! Co dwa podania to błąd i Korona gra a my staramy się przeszkadzać

odpowiedz
Moty(L) - 30.11.2019 / 20:15, *.chello.pl

Jakiś link do meczu w sieci?

odpowiedz
Yorick - 30.11.2019 / 19:50, *.orange.pl

Wreszcie optymalny skład Legii. Może oprócz Novikovasa. Ja bym spróbował zagospodarować jednocześnie Luquinhasa i Cafu, oczywiście za jakiś czas.

odpowiedz