Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Najważniejsza była reakcja na porażkę

Fumen, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): Ponownie odnieśliśmy wysokie zwycięstwo, ale tak naprawdę ważne są te 3 punkty. Jak pamiętam wypowiedzi pana trenera Kasperczaka na temat reakcji na porażkę. Chodzi o to, żeby odpowiednio zareagować, wrócić na właściwą ścieżkę. To było najważniejsze.

Nie ukrywam, że początek był niemrawy. Pozwoliliśmy na Koronie na zbyt wiele. Goście pokazali, że są pewni siebie po ostatnich trzech meczach, w których zdobyli 7 punktów i nie stracili bramkę. Kielczanie dobrze weszli w mecz, ale wszystko się zmieniło po bramce Luquinhasa. Od tego momentu mecz był pod naszą kontrolą. Druga część spotkania bardzo mi się podobała. Dążyliśmy do zdobycia bramek i to się powiodło. Ponadto nie pozwoliliśmy Koronie na zbyt wiele. Dostrzegam sporo pozytywów.

Teraz zaczynam myśleć o meczu z Górnikiem Łęczna. To mecz z gatunku, w którym nie ma miejsca na błąd. Liga to jest maraton. Natomiast Puchar Polski... To jest jeden mecz, to jest wyjazd i trzeba być maksymalnie skoncentrowanym. Czy będą zmiany w składzie? Na pewno. Igor Lewczuk pauzuje za kartki. Można się spodziewać roszady w bramce. Zobaczę co przyniosą najbliższe treningi.

Odnośnie Arvydasa to poczuł się gorzej na początku meczu. Bardzo ogólnie mówiąc miał problemy z oddychaniem. Nie chcieliśmy bardziej ryzykować. Po badaniach będziemy mądrzejsi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
KibicL - 01.12.2019 / 17:39, *.vectranet.pl

I tak w koło Macieju! Teraz będą baty od Śląska a później wygrana u siebie z jakimiś ogórkami żeby nastąpiło przełamanie czyli reakcja na przegraną. Vuko ty zacznij coś wygrywać z tymi z górnej części tabeli.

odpowiedz
Mat88 - 01.12.2019 / 23:45, *.t-mobile.pl

@KibicL: NIE będzie porażki we Wrocławiu. Legia Warszawa wygra ten mecz.

odpowiedz
Piotr Leszczyński - 01.12.2019 / 14:06, *.chello.pl

Potrzebna jest stabilizacja formy i większe zaangażowanie "wszystkich " zawodników naszego zespołu. Jesteśmy na dobrej drodze. Tak trzymać.

odpowiedz
Szymon - 01.12.2019 / 10:38, *.t-mobile.pl

Liga ligą, a puchar swoje. Daje stopa z komentarzem. Na to czas później. A teraz życzę do przodu.

odpowiedz
Autor - 01.12.2019 / 10:36, *.t-mobile.pl

Zateudnienie Pinokia to największa porażka.

odpowiedz
Ryj - 01.12.2019 / 14:56, *.com.pl

@Autor: Bo?

odpowiedz
Autor - 01.12.2019 / 16:53, *.t-mobile.pl

@Ryj: bo po meczu z Koroną cieszymy się jakbyśmy wygrali z Realem a sramy przed meczem z Gibraltarem.

odpowiedz
Warszawiak1234 - 01.12.2019 / 09:09, *.chello.pl

W zasadzie powiem jedno. Jezeli 20 grudnia Legia nie bedzie na I miejscu to oczekuje tylko jednego transferu zima. Odejscia Vuko. Dziekuje za uwage.

odpowiedz
Żmija - 01.12.2019 / 11:16, *.t-mobile.pl

@Warszawiak1234: oczekiwać to ty możesz co najwyżej św Mikołaja... I to też pod warunkiem, że grzeczny byłeś!

odpowiedz
Obcy - 02.12.2019 / 07:22, *.t-mobile.pl

@Żmija : Dobre.

odpowiedz
Raf - 01.12.2019 / 08:18, *.mm.pl

Widzę, że nawet 4-0 to dla Was placzki za mało. Szkoda, że nie wykorzystujecie swego potencjału na ławce trenerskiej. Ale ponoć nigdy nie jest za późno. Powodzenia.

odpowiedz
Zlb - 01.12.2019 / 11:32, *.t-mobile.pl

@Raf: Brawo!!!!Znafcy wiadomo o co potluc. Ja też nie byłem przekonany od początku do Vuko trenera, a teraz widzę że warto dać czas!!!! I pamiętajcie wszystkie placzki wiecznie jeczace, zakichane, zasmarkane że to czytają kibice z całej Polski!!!! I co widzą? Że kibice Legii to frustraci co nie szanują swego trenera, piłkarzy, klubu, wszystko kurlalala źle!!!! Całe szczęście to tylko sieć, a karawana jedzie dalej w Polske za Legiunia!!! Dobrze że jak Nas widzą tak Nas piszą a nie na odwrót!!!

odpowiedz
pol - 01.12.2019 / 08:14, *.chello.pl

pinokio..........a za tydzień będziesz znowu bredził po kolejnej porażce we Wrocławiu

odpowiedz
WETERAN - 01.12.2019 / 11:12, *.chello.pl

@pol: Gdybyś miał żyć z wróżenia, padłbyś z głodu...

odpowiedz
Wróżbita - 01.12.2019 / 11:52, *.vectranet.pl

@WETERAN: zapewniam, że będzie w dresie..przekonasz się

odpowiedz
Mat88 - 01.12.2019 / 15:44, *.t-mobile.pl

@pol: NIE będzie porażki we Wrocławiu. Będzie wygrany mecz.

odpowiedz
ksieciunio - 01.12.2019 / 08:04, *.chello.pl

Wieteska to 3 liga albo Gónik Z - Legia to za wysokie progi - drewno i w kazdym meczu skucha

odpowiedz
Arek - 01.12.2019 / 00:58, *.tpnet.pl

I to mi się podoba. Mniej więcej właśnie tak to powinno wyglądać na Ł3. Przyjeżdżają, my im ładujemy i nara do domu. Tu powinna być twierdza.

odpowiedz
WON DRESIARZU - 01.12.2019 / 02:11, *.t-mobile.pl

@Arek: ładować to możesz staremu

odpowiedz
Monika - 01.12.2019 / 10:02, *.ilabs.pl

@WON DRESIARZU: :) :)

odpowiedz
Żmija - 01.12.2019 / 11:15, *.t-mobile.pl

@WON DRESIARZU: tylko takie schematy z domu wyniosłeś!? Żenada.....

odpowiedz
Arek - 01.12.2019 / 15:07, *.tpnet.pl

@WON DRESIARZU: że Twój Cię ładuje, to nie mój problem. Żal się gdzie indziej pajacu.

odpowiedz
Yorick - 01.12.2019 / 00:27, *.orange.pl

Ale jak to tak, bez Wieteski?
;)

odpowiedz
Wolfik - 01.12.2019 / 10:33, *.mm.pl

@Yorick: Zagra w Łęcznej.

odpowiedz