Mirosław Smyła - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Smyła: Szkoda pierwszej połowy

Fumen, źródło: Legionisci.com

Mirosław Smyła (trener Korony): Gratulacje dla Legii. Legia jak poczuje krew, to jest bezlitosna jak pantera i nie odpuści do końca. Ten wynik nas boli, ale też jest dobrym doświadczeniem przed kolejnymi meczami. Dużo się dowiedzieliśmy zarówno o zespole, jak i o poszczególnych graczach.

Szkoda mi pierwszej połowy, bo przez pierwsze dwa kwadranse byliśmy zespołem dobrze operującym piłką. Prowadziliśmy ciekawą grę, mieliśmy okazje do zdobycia bramki. Niestety, dostaliśmy gonga po rykoszecie, a po chwili rzut karny po kuriozalnej sytuacji. Do tego straciliśmy Gnjatcia, który jest dla nas istotnym graczem.
Legia złapała luz. W drugiej połowie był ciąg dalszy, konsekwencja wydarzeń i skończyło się tak, jak skończyło. Przed nami trzy spotkania, dwa u siebie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
WETERAN - 01.12.2019 / 11:15, *.chello.pl

Trener, który niedowidzi - zła wróżba dla drużyny...

odpowiedz
Pacho - 01.12.2019 / 10:54, *.2.34

Rykoszet, piłka odbiła się od powietrza? Od siatki w bramce?

odpowiedz
Raf - 01.12.2019 / 08:15, *.mm.pl

Panie trenerze Smyła! Chyba Pan dostał rykoszetem, bo strzał Luquinasa był czysty jak łza...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.