fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 4-0 Korona Kielce

Ofensywna moc

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Seria Legii na własnym stadionie trwa. Po efektownych wygranych z Wisłą Kraków oraz Górnikiem Zabrze tym razem z Łazienkowskiej bez punktów wyjechała Korona Kielce. Gospodarze nie zachwycali od pierwszych minut, ale jak już złapali wiatr w żagle to strzelili przeciwnikom cztery gole. Na listę strzelców wpisali się kolejno Luquinhas, Jarosław Niezgoda, Walerian Gwilia i Jose Kante. Najjaśniejszą postacią meczu był ten pierwszy, który oprócz pięknego gola, zanotował świetną asystę.

Początek spotkania należał do drużyny Korony, która była częstym gościem na połowie gospodarzy. Legioniści z kolei czekali na swoje okazje i pozwalali rywalom na kolejne akcje ofensywne. W 9. minucie po raz pierwszy do interwencji został zmuszony Radosław Majecki. Bramkarz Legii wyłapał uderzenie z dystansu Urosa Djuranovicia. Potem kilkukrotnie "koroniarze" przedarli się w szesnastkę "Wojskowych", ale ich próby były skutecznie blokowane. Gra graczy Aleksandara Vukovicia nie zachwycała - brakowało nawet choćby jednego celnego strzału.

Wreszcie w 34. minucie zobaczyliśmy pierwsze uderzenie, które od razu zakończyło się golem. Luquinhas miał sporo miejsca przed polem karnym, przymierzył w kierunku prawego słupka i pięknym strzałem pokonał Marka Kozioła. Brazylijczyk po raz pierwszy od czasu przyjścia do Legii pokazał, że potrafi celnie kopnąć piłkę na bramkę rywali z dalszej odległości. Legioniści nie zamierzali na tym poprzestawać. Nadal atakowali aż wreszcie tuż przed przerwą się to opłaciło. Nierozsądnie we własnym polu karnym ręką zagrał Ivan Marquez i arbiter słusznie podyktował rzut karny. Do wykonania jedenastki podszedł Jarosław Niezgoda i pewnie pokonał Kozioła.

W drugiej połowie gra Legii wyglądała już znacznie lepiej. Gospodarze nie pozostawiali przeciwnikom złudzeń, która z ekip w tym sezonie walczy o wyższe cele. W 55. minucie szansę na "zamknięcie meczu" miał Niezgoda. Napastnik "Wojskowych" wykorzystał błąd gości w środku pola, po kilkudziesięciometrowym sprincie znalazł się sam na sam z Koziołem, przerzucił lekko nad nim piłkę, lecz z linii bramkowej zdołał ją wybić wracający Adnan Kovacević. Chwilę potem bramkarz Korony spisał się już bardzo dobrze, odbijając strzał Artura Jędrzejczyka z bliskiej odległości. Po godzinie gry na murawie pojawił się Michał Żyro, który doskonale pamięta stadion przy ulicy Łazienkowskiej, ponieważ to właśnie tutaj zaczęła się jego piłkarska kariera.

W 70. minucie na listę strzelców wpisał się Walerian Gwilia, który niewiele wcześniej wszedł na plac gry w miejsce Jarosława Niezgody. Gruzin rozegrał dwójkową akcję z Luquinhasem, a w kluczowym momencie Brazylijczyk obsłużył go fantastycznym podaniem, dzięki któremu Gwilia znalazł się sam na sam z Koziołem i bez problemów wpakował piłkę do siatki. Kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry zaskoczyć Majeckiego chciał Djuranović, lecz z dystansu trafił piłką wprost w niego. Ostatnie kilkanaście minut to zdecydowana przewaga "Wojskowych", którzy przy odrobinie większej dokładności mogli wygrać jeszcze wyżej. Czasami brakowało jednak dokładnego ostatniego podania. W 86. minucie świetną obroną popisał się Kozioł, który na rzut rożny sparował półwoleja Andre Martinsa. W doliczonym czasie gry wynik ustalił Jose Kante, który wykorzystał błąd Kozioła, który odbił piłkę po strzale Vesovicia wprost pod jego nogi.

Ekstraklasa
17. kolejka
#LEGKOR
14119
Warszawa
30.11.2019
20:00
Legia Warszawa
Korona Kielce
Legia Warszawa
4-0
Korona Kielce
35' Luquinhas
44' Niezgoda (k)
69' Gwilia
90+2' Kante
(2-0)
1 Radosław Majecki
29 Marko Vesović
5 Igor Lewczuk
55 Artur Jędrzejczyk
14 Michał Karbownik
22 Paweł Wszołek
7 Domagoj Antolić
24 Andre Martins
82 Luquinhas 75'
18 Arvydas Novikovas 20'
11 Jarosław Niezgoda 67'
33 Radosław Cierzniak
41 Paweł Stolarski
4 Mateusz Wieteska
44 William Remy
16 Luis Rocha
8 Walerian Gwilia 67'
77 Mateusz Praszelik
20 Jose Kante 20'
39 Maciej Rosołek 75'
Marek Kozioł 88
Mateusz Spychała 22
Adnan Kovacević 5
Ivan Marquez 33
Daniel Dziwniel 3
61' Andres Lioi 19
22' Ognjen Gnjatić 6
Jakub Żubrowski 14
Marcin Cebula 7
Uros Djuranović 23
61' Michal Papadopulos 72
Paweł Sokół 88
Themistoklis Tzimopoulos 4
22' Milan Radin 8
61' Michał Żyro 9
Ivan Jukić 10
Grzegorz Szymusik 25
Matej Pucko 27
Nemanja Miletić 31
61' Erik Pacinda 39
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber, Marcin Bator, Michał Trzaskoma
Trener: Mirosław Smyła
Asystent trenera: Kamil Kuzera
Kierownik drużyny: Łukasz Tomczyk
Lekarz: Łukasz Miller, Mateusz Mazur, Piotr Paprocki
Sędziowie
Główny: Paweł Gil
Asystent: Marcin Borkowski
Asystent: Jakub Winkler
Techniczny: Albert Różycki
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (85)

+dodaj komentarz
Matt - 02.12.2019 / 16:45, *.132.229

Obrona bez Wieteski prezentuje się znacznie lepiej.

odpowiedz
MatWij - 02.12.2019 / 07:34, *.orange.pl

Zdecydowanie NajLepszy mecz Luquinhas'a. Brawo, oby tak dalej!

odpowiedz
kontroler_biletow - 02.12.2019 / 03:13, *.stooldeer.us

jak najbardziej nabieramy mocy

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 01.12.2019 / 20:32, *.play-internet.pl

We Wrocku wygramy 4:0, nie Pogoń miała furę szczęścia i tyle. W naszej dupo lidze, lider w większości wypadków dostaje baty.

odpowiedz
xRay(L) - 02.12.2019 / 08:38, *.play-internet.pl

@PiotrŻo(L)iborz: co bierzesz??

odpowiedz
Jest Wszołek to brać i Kurzawę !!! - 01.12.2019 / 16:57, *.206.64

Narzekano na przyjście do Legii Wszołka i był to strzał w 10 . Tak samo zapewne było by z przyjściem do Legii Rafała Kurzawy . Jak był w rytmie meczowym to był ponad Polską ligę . W Legii mógłby znów się odbudować i być jednym z lepszych pomocników w lidze . Bo umiejętności to on ma . Legia powinna wykorzystać fakt , że jest dość łatwo dostępny do transferu na Łazienkowską .

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 01.12.2019 / 16:34, *.centertel.pl

Likłińjas długo w Legii nie pogra

odpowiedz
volaie et desole merc iz wtóru - 01.12.2019 / 15:02, *.vectranet.pl

ceeee
a niech się bawią haheha pss to tak jaby co 3 minuty wiem jótro najazd na wrocław czy ta za tydz. i znowu sie kreci i cuś wpadnie
podpis dąbrowski

odpowiedz
Kieł - 01.12.2019 / 14:09, *.216.60

Kante wygląda i gra jak T. Hennry. Pamiętacie tamtego gościa?

odpowiedz
Jerry - 02.12.2019 / 07:34, *.netfala.pl

@Kieł: ...albo jak Anelka

odpowiedz
Kibic L - 01.12.2019 / 12:38, *.tpnet.pl

Będzie komplet we Wrocławiu? Czy zostały jeszcze bilety?

odpowiedz
majusL@legionista.com - 01.12.2019 / 12:21, *.214.250

novikovas ciagle orzel. jak był slaby tak jest jeszcze słabszy. do tego jeszcze się zesral w gacie!! takie cos biega w koszulce legii.

Vesovic się marnuje na PO , Karbownik na LO, a boczni obroncy na lawce. brawo trener !!

odpowiedz
majusL@legionista.com - 01.12.2019 / 12:23, *.214.250

@majusL@legionista.com: Legii miało być, przepraszam za blad !

odpowiedz
Po(L)ubiony - 01.12.2019 / 11:09, *.chello.pl

Na tak grającą Legię, każdy trener po kuleszówce znajdzie receptę: złamać nogę Luquinhasowi i żebra Karbownikowi. Sędzia nie zauważy albo się nie odważy gwizdnąć (jak był dzieckiem, widział kolumnę Zygmunta, czyli Legionista), a Węgrzyn powie coś o męskiej grze. Coś dzieje się z Wszołkiem, Vesovic nadal nie umie centrować, a Novikovas chyba ma dosyć Legii, al Legia jego. Ze Śląskiem powinien być wreszcie dobry mecz, bo na ekstraklapę nie da się patrzeć. Proponuję zostawić w ekstraklapie tylko 8 (osiem!) drużyn, spada jedna, ale raz na dwa lata. Niech to co wchodzi, coś wnosi. Po co w lidze Arka, Wisła Płock, czy Raków?

odpowiedz
Kieł - 01.12.2019 / 13:58, *.216.60

@Po(L)ubiony: no jak po co? A na kim będziemy punkty łapać? Górne osiem to wciąż za wysoko dla Vuko.

odpowiedz
Dresinio - 01.12.2019 / 15:44, *.vectranet.pl

@Po(L)ubiony: czyli bylibyśmy na ostatnim miejscu :D

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 01.12.2019 / 11:05, *.chello.pl

Rozbawia mnie ,gdy czytam wasze posty.Większość - tradycyjnie - "Vuko won"! Kilku kolegów próbuje -nieśmiało - bronić trenera ale stanowią mniejszość.Bo nawet ci,którzy nie wymieniając nazwiska trenera krytkują skład i taktykę - de facto krytykują Vuko !
Czy słusznie? Nie jestem zwolennikiem Vuko , bo popełnił masę błędów ale - moim zdaniem - obecnie drużyna gra całkiem nieżle a wpadka w Szczecinie nastąpiła po niezłym meczu ze strony Legii.
Dlatego będę lansował pogląd ,że Vuko powinien prowadzić drużynę do końca sezonu i jeżeli zdobędzie przynajmniej MP a może dublet - powinien zostać na kolejny sezon!
Bo nie ma nic gorszego od częstego zmieniania trenerów , zwłaszcza,że kolejny może być gorszy....mamy doświadczenie w Legii- po Magierze było coraz gorzej!

odpowiedz
k.L.od zawsze - 01.12.2019 / 11:27, *.chello.pl

Jeszcze jedno - wielu kolegów krytykuje fakt,że Legia wygrywa tylko z dolną grupą - a mnie NAJBARDZIEJ wnerwiało to ,że przyjezdne "ogórki" przyjeżdżały do Warszawy z powążnymi szansami na wygraną i jeszcze to wcześniej zapowiadali!!!!! Wygranie mistrzopstwa zaczyna się od wygrywania ze słabszymi,bo taka strata punktów to wstyd! Przypominam - od lat 7- tych do 1993/właściwie94/ Legia dysponując składem z najlepszymi zawodnikami przegrywała mecze ze słabeuszami i choć wygrywała z ówczesnymi "mocarzami" -MISTRZOSTWA nie było !!!!

odpowiedz
AJG - 01.12.2019 / 12:14, *.t-mobile.pl

@k.L.od zawsze: jeszcze wcześniej -od 56 r. do 69 też tak było! Dlatego mnie cieszy,ze na Lazienkowskiej znowu przyjezdni trzęsą portkami-to początek budowy silnego zespołu! Zaczynam doceniać Vuko,bo potrafił stworzyć drużynę, mimo wielkiej krytyki!Życzę mu sukcesu!

odpowiedz
Zaba285 - 01.12.2019 / 14:33, *.chello.pl

@k.L.od zawsze: dokładnie. Jest postęp, przyjeżdżają ogóry to dostają kilka bramek. Dawno tak nie było. Czas na kolejny postęp i wygrywanie z górną 8.

odpowiedz
... - 01.12.2019 / 15:48, *.vectranet.pl

@kibic Legii od zawsze: zatrudnić trenera i nie wrzucać mu do sztabu szkoleniowego szkodnika. Czerczesow, Magiera mieli Vuko u siebie i zostali zwolnieni przez szatnię

odpowiedz
Wolfik - 01.12.2019 / 17:19, *.mm.pl

@...: Czeczesow został zwolniony "przez szatnię"???? Niektórzy rzeczywiście maja niezłe odjazdy, chyba że jakąś alternatywną historię z gatunku s-f tutaj piszemy. Zwolnienie trenere Czerczesowa była przemyślaną decyzją niejakiego Bogusława Leśniodorskiego. Nawet swojego czasu był obszerny wywiad z nim na dany temat. Nie żadna "szatnia" i szkodnik Vuković. Nie opowiadajcie bajek.

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 01.12.2019 / 17:49, *.chello.pl

@Wolfik: Twój post wyprzedził mój praktycznie tej samej treści! O ile pamiętam,to Staszek Czerczesow stawiał dość wygórowane żądania wzmocnień,na co właściciele nie mogli sobie pozwolić. Ale po tekscie "...." widać,że niektórzy tworzą mity,tylko po to,żeby uzasadnić swoją niechęć do Vuko.....

odpowiedz
... - 01.12.2019 / 18:30, *.vectranet.pl

@Wolfik: zapomnieliście o tym,że u Czerczesowa trzeba było zap..ć na treningach co nie każdemu piłkarzowi się podobało. A łącznikiem między szatnią, trenerem i zarządem był?

odpowiedz
Szytwniutko Tarcho - 03.12.2019 / 10:20, *.warszawa.pl

@k.L.od zawsze: że nie podzielam twojego optymizmu to pewnie wiesz :) obaj kochamy nasz klub wiec oczywiście wolałbym żebyś to ty miał rację ALE
jeśli przyjdzie czas gry z najlepszymi po wyłonieniu pierwszej 8ki to gdzie będzie nasze miejsce? Patrząc na dotychczasowe wyniki - okolice 5ki. I tu się chyba zgodzimy że to nie jest porażka to jest klęska.

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 03.12.2019 / 12:22, *.chello.pl

@Szytwniutko Tarcho: Jak wiesz,jestem OPTYMISTĄ !!!! Twierdzę,że Legia zdobędzie MP w tym sezonie! Jeśli nie - czego nawet w myśli nie dopuszczam- to byłaby katastrofa,bo dwa sezony z rzędu bez MP to dla Legii porażka,klęska i nieszczęście!!!!!!!!!!
Optymizm czerpię z tego,że Vuko zaczyna mieć efekty swojej pracy, Mioduski zrozumiał,że nie warto często zmieniać trenerów i najważniejsze,że zaczynają grać młodzi polscy zawodnicy!!!!

odpowiedz
Jerry - 01.12.2019 / 10:02, *.t-mobile.pl

Moim zdaniem Wszołek i Vesovic na jednej stronie grać razem nie mogą. Od meczu z Pogonią gdy Veso wrócił do składu na prawej stronie jest chaos i dramat. Gdy Wszoĺek grał razem z Jędzą to był jednym z najlepszych i cìągnął grę do przodu. Teraz jest tragedia. Uważam że Veso powinien się wkońcu określić czy jest pomocnikiem czy obrońcą bo tak to się wpierdziela i wchodzi w paradę Wszołkowi a w obronie porzytku z niego nie ma. Co do samego meczu to Luquinhas razem z Kante to MVP. Obydwaj grają do przodu do tego dochodzi jeszcze Karbownik, dla którego podanie do tyłu to ostateczność. Dzięki takim grajkom są wyniki. Jeśli jeszcze inni będą myśleć tak samo to zaczniemy zdobywać punkty z ekipami z pierwszej ósemki. Acha i jeszcze jedno. Gwilia mimo strzelonej bramki to lamus !!

odpowiedz
Bu"L"i - 01.12.2019 / 09:41, *.inetia.pl

Dobrze, że wpadły bramki bo pierwsze 15 minut to żenada. Martwi mnie forma "Jędzy". Każda interwencja w polu karnym to prawie faul.

odpowiedz
gazza - 01.12.2019 / 09:25, *.inetia.pl

Wynik ładny ale gra to żenada.
Gdybyśmy mieli u siebie za trenera D.Okukę to z takimi piłkarzami zrobiłby porządek i bylibyśmy liderem z 12 pkt przewagi nad drugim...
Jednak to tylko marzenie...Szkoda że nie mamy dobrego trenera !
ps. pytanie do trenera - co się stało z S.Agra ??? Nie ma go nawet na rezerwie...

odpowiedz
Krasnal - 01.12.2019 / 09:23, *.telkab.pl

Wszolek ma problemy z koordynacja ruchowa...dziwne

odpowiedz
MP(L)87 - 01.12.2019 / 08:46, *.virginm.net

wszolek to komediant haha wczoraj sobie przypomnialem dlaczego go nie lubilem nigdy

odpowiedz
pol - 01.12.2019 / 08:16, *.chello.pl

A za tydzień we Wrocłaiu tradycyjnie............ofensywna niemoc i brednie trenerzyny pinokia

odpowiedz
gutek - 01.12.2019 / 07:24, *.chello.pl

bardzo słaba Korona i tyle

odpowiedz
wątpliwy optymista - 01.12.2019 / 07:08, *.tpnet.pl

Jest wygrana i to kolejna wysoka na wlasnym terenie ale mam wątpliwosci co do ofensywnej mocy Legii. Bo tak naprawde to jest ona ( moc ) tylko w meczach ze slabeuszami ligi. Dlaczego nie bylo jej np. w Szczecinie? Za duzo jest chaosu w grze, mnostwo niedokladnych podan, brak zdecydowania w grze. Lepszy rywal pewnie by Legie wypunktowal ale Korona jest cienka jak scyzoryk i nie dziwi jej miejsce w szyku. Oczywiscie wynik cieszy ale chyba styl juz niekoniecznie. Poki co Legia udowadnia, ze jest lepsza od dolnej osemki. Ale czy wystarczy to na mistrzostwo? Kolejna szansa na zmiane opinii we Wroclawiu. Zobaczymy(L)

odpowiedz
Michal - 01.12.2019 / 04:22, *.tpnet.pl

Elo wyszkow zawsze z legia

odpowiedz
L - 01.12.2019 / 16:52, *.mm.pl

@Michal: Elo ? co to znaczy

odpowiedz
ben - 01.12.2019 / 01:00, *.inetia.pl

@Vuko WON: wali w dekiel?

odpowiedz
Wolfik - 30.11.2019 / 23:57, *.mm.pl

Śmiem postawić tezę, że w Szczecinie graliśmy nawet lepiej, dziś pierwsze minuty były dramatyczne. Po strzelonej bramce przez Luqi (bez wątpienia piłkarz meczu) z kielczan zeszło powietrze. Takie spotkania należy wygrywać i dobrze, że to robimy. Punkty to punkty, trzeba nabijać na kim się da.

odpowiedz
Ibis - 01.12.2019 / 00:26, *.chello.pl

@Wolfik: proponuję dorzucić, jako "drugiego" piłkarza meczu Kante. Facet od czarnej roboty, który po raz kolejny rozruszał naszą ofensywę. Szkoda, że tak rzadko doceniany, ale jak wszedł na boisko, to nawet przyćmił piłkarsko blady cień Novikovasa.
Podzielam pogląd, że w Szczecinie zaczęliśmy zdecydowanie lepiej, ale kompletnie zawiodła skuteczność. Dzisiaj było inaczej, ale zwycięsko. Ot, cała futbolowa Legia.
Pozdrawiam

odpowiedz
Rafix - 01.12.2019 / 09:41, *.chello.pl

@Ibis: Juz dawno pisałem że Kante powinien grać za Niezgoda. My musimy grać bardziej ofensywnie i to ustawienie bylo bardzo dobre. Zostawić Jędrzejczyka na stoperze. Szukać w najbliższym okienku snajpera i lewego obrońcę, bo Karbownik całego sezonu nie wytrzyma na takim poziomie.

odpowiedz
Wolfik - 01.12.2019 / 10:06, *.mm.pl

@Rafix: Lewych obrońców mamy w tej chwili trzech. Przynajmniej teoretycznie....Sęk w tym że w tej chwili mogą co najwyżej Michałowi buty nosić (po jednym każdy).

odpowiedz
Bart - 01.12.2019 / 15:47, *.play-internet.pl

@Ibis: Kante powinien grać od początku sezonu zamiast Kulenovicia. Niestety Vuko wstawiał na siłę Kulo i ofensywa wyglądała dramatycznie. Kante to obecnie najlepszy ofensywny zawodnik Legii.

odpowiedz
Luki - 30.11.2019 / 23:55, *.skybroadband.com

Pamiętacie Guilerme?? Teraz pasowałby perfekcyjnie, duet z martinsem kozak

odpowiedz
Normalny człowiek - 30.11.2019 / 23:53, *.chello.pl

Brawo!

odpowiedz
Mamut - 30.11.2019 / 23:51, *.t-mobile.pl

Tabela nie kłamie,we Wrocławiu mecz kolejki o fotel lidera

odpowiedz
Yorick - 01.12.2019 / 00:13, *.orange.pl

@Mamut:
Z miesiąc temu pisałem "Wisła Płock ma skład na dolną ósemkę, za to ładnie kula Śląsk".
I że ludzie się za bardzo podniecają pojedynczymi meczami.
Śląsk bez Chrapka, Mączyńskiego i Brozia będzie miał ciężko przeciw rozpędzonej Legii, chociaż cały czas szukamy optymalnego ustawienia i to może dać Sląskowi szansę, ale raczej w krótszym niż dłuższym terminie.

odpowiedz
Szymon - 01.12.2019 / 09:59, *.chello.pl

@Yorick: szukamy optymalnego ustawienia? Trener tego nie wie, pudel tego nie wie, piłkarze tego nie wiedzą. Ale jest jedno pewne. Trener ma plan, a że ujowy to Pogoń pokazała. Nie oszukujmy się gramy z górną 8 a z nimi pkt niezdobywamy. Wniosek prosty; lanie i tyle.

odpowiedz
Hakon - 01.12.2019 / 11:10, *.plus.pl

@Szymon: czemu ujowy w Szczecinie gdyby cos wpadlo na poczatku i Wieteska sie nie wy.,l to byl by wynik jak wczoraj na nasza kozysc

odpowiedz
Książę Nocy - 30.11.2019 / 23:31, *.inetia.pl

MOCĄ bym tego nie nazwał. Bardzo średni mecz Legii. Nie zapominajmy meczu w Szczecinie ;) Nie będę się cieszył dopóki nie zaczniemy gnębić czołowej 8-mki. Pozdro!

odpowiedz
zduneq@gmail.com - 30.11.2019 / 23:18, *.play-internet.pl

W tabeli na stronie jest błąd niestety.Według oficjalnej strony Legia jest za Pogonią a nie przed.

odpowiedz
mrsn - 30.11.2019 / 23:13, *.orange.pl

jezu ilu tu polonistów

odpowiedz
Marcin1986L - 01.12.2019 / 01:28, *.t-mobile.pl

@mrsn: Poczym wnioskujesz?

odpowiedz
mrsn - 01.12.2019 / 19:21, *.axaubezpieczenia.pl

@Marcin1986L: po gwarze z muranowa

odpowiedz
Rotua - 02.12.2019 / 19:07, *.tpnet.pl

@mrsn: troszke szacunku dla Zbawiciela. Jeśli nie możesz sie powstrzymać od wezwania jego świętego imienia to chociaż napisz je z wielkiej litery.

odpowiedz
Czarny76 - 30.11.2019 / 23:12, *.amazonaws.com

Mecz na kolana nie powalił. Zgadzam się z kolegami... kiepska ta nasza liga. Europa odjeżdża coraz dalej. TRENER TRENER TRENER

odpowiedz
VukoVon! - 30.11.2019 / 23:02, *.coucou-networks.fr

hau hau hau!
Trenerović won! Znowu zdradził! Od początku sezonu to samo! Czemu ten wuefista wciaż nie wystawia Carlitosa!!!! Kiedy będziemy mieć trenera który uratuje naszą Legię!
HAU HAU HAU

odpowiedz
Swojak(L) - 01.12.2019 / 00:15, *.centertel.pl

@VukoVon!: Tego już nie da się odczytać.Nie wiem co powiedzieć i jak się do tego odnieść.Bez komentarza.

odpowiedz
Afro - 01.12.2019 / 00:29, *.chello.pl

@Swojak(L): najpierw ogarnij definicję "ironia" ;) Pozdro. Hau to szczekają psy a karawana...

odpowiedz
Arek - 01.12.2019 / 00:40, *.tpnet.pl

@Swojak(L): nie ma co się do tego odnosić. Wodogłowie jest chorobą, więc potraktuj kolegę z szacunkiem.

odpowiedz
Vuko von! - 01.12.2019 / 10:18, *.143.37

@Arek: tak jest. Obraź. Od razu lepiej, hau. Ale bardziej obraźliwe dla mnie jest to że już 17 kolejka a także ten DRESOVIĆ wciąż ciągnie za uszy to drewno Kulenovicia! Ile to już meczów z rzędu bez bramek i bez asysty! Rrrrrrwa. Dowhań won

odpowiedz
kos - 01.12.2019 / 10:55, *.tpnet.pl

@Vuko von!: Jak to jest robić z siebie głupka? Ani to dowcipne czy śmieszne ,jest żałosne.

odpowiedz
VukoVon! - 01.12.2019 / 12:24, *.143.37

@kos: A może to smutno zobaczyć siebie w krzywym zwierciadle jak się ujada od początku sezonu? 75% osób tutaj robilo z siebie głupków? Ja miałem takie wrażenie ale nie udało się wytłumaczyć bo był argument "rrrwwwa WON!". Jak trzeba się nie znać na piłce żeby nie zrozumieć, że od pewnego czasu drużyna jest budowana jak powinna być i jak nie zostanie zniszczony zespół w następnych dwóch okienkach to w końcu będziemy mieli dobrą drużynę na jaką zasługujemy. Bo mam trenera który wie co robi. Ale nie.

rrrwa WON!
Młooooodym dać szansę!
zagraniczny szrot won!
Kota za milion ze wschodu dawać!

To jest merytoryka z którą nie pogadasz.

odpowiedz
Sztywniutko Tarcho - 01.12.2019 / 15:27, *.t-mobile.pl

@VukoVon!: budowana jest drużyna, plan na lata, kiedyś Legia bedzie wielka... Ta jasne. Kolejny sezon w d.. Bez odbioru

odpowiedz
kos - 01.12.2019 / 22:52, *.tpnet.pl

@VukoVon!: Masz dużo racji w tym co piszesz ,ale po co marnujesz swoje zdrowie i wizerunek .

odpowiedz
VukoVon! - 02.12.2019 / 00:16, *.229.236

@kos: Bo jak znowu Legia poobija słupki a drużynie przeciwnej wpadnie farfocel może wszyscy VukoOutovicie przypomną sobie jak wyglądają w oczach zrównoważonych kibiców kiedy ujadają z pianą na ustach. Może ktoś się zastanowi, że może wyjść na głupka jak ja teraz, kiedy będzie gwizdał na kolejnego 19 latka. Jak powiesz "rozsądku!" to nikt nie rozuzumie ale jak pokażesz jak szalonym trzeba być żeby wypiyswać takie brednie to może ktoś to zauważy. Przecież ja nie wymyśliłem nic od siebie. Po prostu "kopiuję" moje ulubione cytaty i składam je w posty. Nie ja jestem autorem, ot kronikarzem w czapce z dzwoneczkami.

odpowiedz
skrzat - 30.11.2019 / 22:59, *.cyfrowypolsat.pl

ogladanie luqiniasa to czysta przyjemnosc.ma tak szybkie nogi ze nic dziwnego ze jest ciagle faulowany.oby kontuzji nie zlapal....

odpowiedz
Vuko WON - 30.11.2019 / 22:58, *.plus.pl

Czyli następny mecz przegramy

odpowiedz
Darek - 30.11.2019 / 22:53, *.t-ipconnect.de

I tak ma być.Legia gra tylko o zwycięstwo.Wygrac te zasrana lige i czss szturmowac bramy europy.Tylko zwycięstwo.Reszta nas nie interesuje.Do boju Legio marsz.....
Dziękuję za dzis i prosze o więcej.

odpowiedz
Kedar1985 - 30.11.2019 / 22:51, *.tpnet.pl

Do 6 Października gdy legia przegrała z Piastem nic nie grała. Od 19 października czyli od zwycięstwa z Lechem totalna inna gra. Jestem ciekaw co się stało między 6.10 a 19.10, że Legia jest taka odmieniona mając u boku tego samego trenera?
Czyżby faktycznie Vuko wiedział co mówił na początku sezonu, że potrzeba czasu? i zna się na rzeczy?

odpowiedz
atmosferic - 30.11.2019 / 22:45, *.orange.pl

Pierwsza polowa to sporo szczescia bylo, Korona byla duzo lepsza. Druga polowa to juz dominacja Legii, ale skutecznosc to jest dpoty problem, bo jest sporo sytuacji i tylko 4 gole. Ta liga jest tak slaba ze Legia powinna piatke walic co mecz, a tak sie nie dzieje, kultura gry Pogon nakryla czapka Legie a dzis ta sama Pogon dala dupy z beznadziejna Arka. Wszolek to dramat ostatnie mecze, ktos mowil ze przerasta te lige - kompletny nonsens. On ma spore problemy z koordynacja ruchowa, jakos tak dretwo sie porusza i niezgrabnie, sytuacje jakie marnuje wolaja o pomste do nieba, dzis w pilke nie trafil z kilku metrow - no dramatyczny gosc.

odpowiedz
Franko(L) - 01.12.2019 / 12:14, *.net.pl

@atmosferic: Byłeś na meczu ?
Chyba Piotrek Jasno powiedział dlaczego.

odpowiedz
RMFC - 30.11.2019 / 22:43, *.tpnet.pl

Czy to jest normalne żeby wygrywać 3-0 i śpiewać nie poddawaj się? To ulubiona przyśpiewka Vukovicia i dlatego śpiewamy ją bez względu na wynik?? To zaczyna wyglądać jak kabatet

odpowiedz
Lobo - 01.12.2019 / 08:00, *.chello.pl

@RMFC: Dobrze,że hymnu nie było

odpowiedz
Raf - 01.12.2019 / 08:30, *.mm.pl

@RMFC: Też uważam, że w takiej sytuacji powinniśmy śpiewać "Nie zatrzymuj się...", choć jest też takie pojęcie, jak nie poddawać się w dążeniu do celu. A celem są kolejne gole. Pozdrawiam.

odpowiedz
paisLey - 30.11.2019 / 22:43, *.as43234.net

mecz do 1 bramki, choc 1 minuty byly nie pokojace
Wazne zwycienstwo
brawo Legia

odpowiedz
mietowy - 30.11.2019 / 22:32, *.chello.pl

hmm ale to byla jedynie tylko Korona a z Pogoni nie dali rady

odpowiedz
fredix - 30.11.2019 / 22:23, *.mm.pl

Znakomite posunięcie to zmiana Novikovasa w 20 minucie gdyby go zmienił w piątej było by to posunięcie wręcz fenomenalne. Powstaje pytanie czemu cały czas na siłę wystawiany jest nic nie grający Novikovas czyżby nowy Kulienović?? gra czy nie wystawić trzeba ??

odpowiedz
Wojtas1848 - 30.11.2019 / 22:04, *.play-internet.pl

Z dziadami zwyciestwa z lepszymi plecy. Liga jest jaka jest ale nie ma czym sie zachwycać. Vuković aut i zdejmij dresik

odpowiedz
Redi - 30.11.2019 / 21:58, *.chello.pl

Poprawia wyjazdy i mistrz będzie w marcu :)

odpowiedz
KowaL - 30.11.2019 / 21:55, *.vectranet.pl

Mistrz jest jeden!!! Vuko King!!!

odpowiedz
Vuko Won - 30.11.2019 / 21:57, *.t-mobile.pl

@KowaL: zmień leki!!!

odpowiedz
Lekarz - 30.11.2019 / 23:45, *.14.27

@Vuko Won: idź na Konwiktorską

odpowiedz
Doktor - 30.11.2019 / 23:55, *.chello.pl

@Lekarz: A co, czekasz już tam na niego?

odpowiedz
Arek - 01.12.2019 / 00:43, *.tpnet.pl

@Vuko Won: lekarz to najwyraźniej o Tobie zapomniał i recepty nie przepisał.

odpowiedz
Autor - 01.12.2019 / 02:07, *.vectranet.pl

@pedA.ek: na twoją chorobę chyba nie ma lekarstwa

odpowiedz