Igor Lewczuk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Lewczuk: Dyktowaliśmy warunki po strzelonym golu

Maciej Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Korona przyjechała pokazać się z dobrej strony, ale to my strzeliliśmy bramkę na 1-0 po fajnej akcji i super strzale Luquinhasa. Od tego momentu gra się uspokoiła i zaczęliśmy dyktować warunki. W każdym meczu chcemy zagrać dobrze, chociaż nie zawsze nam się to udaje. Cieszymy się, że z Koroną zwyciężyliśmy, bo pomimo dużej liczby strzelonych goli zawsze najważniejsze są trzy punkty - powiedział po sobotnim spotkaniu Igor Lewczuk.

- Przed nami jeszcze dużo spotkań, więc na pewno nie możemy mówić, że najbliższy mecz ze Śląskiem będzie decydował o finalnym kształcie tabeli. Każdy wyjazdowe spotkanie jest "na styku". Gra nam się ciężej niż na wyjeździe. Śląsk ma ostatnio dobrą serię, ale jedziemy do Wrocławia z dobrym nastawieniem. Niczego nie możemy obiecywać, bo tak się nie da, ale po wygranej 4-0 na pewno jesteśmy w lepszych humorach niż po Pogoni. W najbliższym meczu pucharowym nie sądzę żebyśmy oszczędzali siły, chociaż to jest pytanie do trenera, a nie do mnie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Yorick - 01.12.2019 / 00:36, *.orange.pl

Lewczuk MotM jak dla mnie (Man of the Match)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.